کولر گازی شما چه مدت دوام می آورد؟

شما اینجا هستید:
کولر گازی شما چه مدت دوام می آورد؟

کولر گازی شما چه مدت دوام می آورد؟

یکی از متداول ترین سوالاتی که کاربران در هنگام خرید یک کولر گازی می پرسند این است که “معمولا یک کولر گازی شما چه مدت دوام می آورد؟” برای پاسخگویی به این سوال نمی توان جوابی قطعی داد ، چرا که واقعیت این است که متغیرهای زیادی وجود دارند که می توانند بر طول عمر سیستم شما تأثیر بگذارند.

در حالی که اکثر سازندگان سیستم های کولر گازی به شما می گویند که میانگین طول عمر یک سیستم بین 10 تا 15 سال است، اما در مناطق مختلف کشور این حالت متفاوت است. این نکته بسیار مهم است که در نظر داشته باشیم که اکثر ما از کولر گازی خود در طول ماه های تابستان بیش از هر زمان دیگری استفاده می کنیم. که می‌تواند سال‌ها طول عمر مورد انتظار را کاهش دهد. به عبارت دیگر، سیستم های کولر گازی در مناطق جنوبی زودتر از سایر نقاط کشور از کار می افتند. اما خبر خوب این است که شما می توانید به طور فعال اقداماتی را برای افزایش طول عمر سیستم کولر گازی خود انجام دهید.

انتخاب ظرفیت کولر گازی متناسب با فضا

استفاده از یک کولر گازی با ظرفیت بزرگ یا کم تر از مقدار ایده آل می تواند طول عمر یک کولر گازی را به طور چشمگیری کاهش دهد. به همین دلیل مهم است که همیشه یک متخصص را برای مدیریت نصب یک واحد جدید انتخاب کنید – اطمینان حاصل کنید که اندازه‌ گیری‌ ها به‌ دقت انجام می‌شوند تا بتوانید یک کولر گازی با ظرفیت متناسب با فضای مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

فیلترهای هوا را مرتباً عوض کنید

تعویض منظم فیلتر های هوا یک راه بسیار ساده برای بالا بردن طول عمر و کارایی کولر گازی است، اما اغلب توسط کاربران نادیده گرفته می شود. با توجه به کارکرد کولر گازی با ظرفیت کامل در ماه های تابستان، پیشنهاد می کنیم هر ماه فیلترها را تعویض کنید.

تعمیر و نگهداری برنامه ریزی شده و منظم

کولر گازی ها یکی از لوازم های پر کاربرد در هر مکانی به شمار می روند و از آن جایی که قیمت این محصولات بالا است. لذا کاربران می خواهند که این دستگاه را برای بیش از یک دهه داشته باشند. از همین رو ما پیشنهاد می کنیم که برای بالا بردن کارایی و طول عمر دستگاه نسبت به تعمیر و نگهداری دستگاه به صورت روتین توسط یک کارشناس خبره اقدام نمایید.

منتظر تعمیر نباشید

اگر مشکلی در دستگاه تهویه مطبوع خود دارید، منتظر بدتر شدن مشکل نباشید. این می تواند بین تعمیر جزئی و تعمیر اساسی یا حتی تعویض تفاوت ایجاد کند. هر گاه در کولر گازی خود متوجه نقص و یا اختلالی شدید بهتر است سریعا منبع آن را شناسایی کرده و نسبت به رفع آن اقدام نمایید. البته این را در نظر داشته باشید که کولر گازی به دلیل داشتن قطعات و فناوری های پیچیده برای تعمیر نیاز به یک کارشناس حرفه ای خواهد داشت لذا از هر گونه اقدام خودسرانه خودداری فرمایید.

سخن آخر کولر گازی شما چه مدت دوام می آورد؟

برای داشتن یک کولر گازی که بتواند نیاز شما را برطرف سازد در اولین اقدام خرید یک جنس مرغوب و با کیفیت است. که بتواند برای سالیان طولانی برای شما کار کرده و دمایی مطلوب را در تمامی فصول سال فراهم آورد.پیشنهاد ما برای شما در مورد یک کولر گازی پرتابل برای فضای مورد نظرتان استفاده از سیستم های برند گری است.

همانگونه که می دانید کولر گازی های برند گری یکی از محبوب ترین و با کیفیت ترین کولر گازی های شناخته شده در جهان اند. اما باید این نوع محصولات را از یک فروشگاه معتبر با تضمین اصالت کالا و همراه با گارانتی دریافت نمایید.

گری ایرانیان با سابقه چند ساله در زمینه فروش کولر گازی های برند گری می تواند به شما در این راه کمک نماید. برای دریافت مشاوره رایگان و ثبت سفارش تنها کافیست با شماره های درج شده روی صفحه تماس حاصل فرمایید.

مقالات مرتبط
نظرات
جهت ارسال نظر ابتدا وارد شوید