3 کار ساده که امروز باید برای کولر گازی انجام دهید!

شما اینجا هستید:
3 کار ساده که امروز باید برای کولر گازی انجام دهید!

3 کار ساده که امروز باید برای کولر گازی انجام دهید!

برای اکثر کاربران، سیستم های کولر گازی سیستم های پیچیده و چند جزئی هستند که شامل دو بخش کمپرسور و هواساز هستند که قسمت کمپرسور در بیرون (یا بالای پشت بام) قرار دارند و در کنار هم کار می کنند و در گرمای شدید قادر اند، یک محیط داخلی خنک را فراهم کنند. غیرعادی نیست که مردم یک تابستان کامل را بدون فکر کردن به تعمیر و نگهداری کولر گازی بگذرانند – تا زمانی که مشکلی پیش بیاید.

این یک واقعیت علمی ثابت نشده است که کولر گازی دقیقاً در بدترین زمان ها خراب می شود. پس با این حال کاربران برای کاهش تعداد موارد اضطراری مرتبط با کولر گازی و افزایش شاخص لذت کیفیت هوای داخلی چه کاری می توانند انجام دهند؟

کتاب های راهنما و مقالات بی پایانی در مورد مراقبت و نگهداری از سیستم های کولر گازی برای شما وجود دارد. ویدیوهایی در یوتیوب وجود دارد که قطعات کولر گازی و نحوه کار آنها را توضیح می دهد. اما بیایید با حقایق روبرو شویم – اکثر کاربران نه وقت و نه تمایلی برای تلاش برای انجام یک رویکرد مهم برای چیزی مانند کولر گازی دارند. الکترونیک گسترده و سیستم‌های بسیار پیچیده در کول رگازی وجود دارد، که به ابزارهای ویژه و سنج‌های نظارتی نیاز دارند، و برای افراد تازه‌کار آموزش‌ ندیده بسیار مهم هستند.

مهم ترین تصمیمی که می توانید در مورد سیستم کولر گازی خود بگیرید این است که تیمی از متخصصان را انتخاب کنید تا کولر گازی شما را در بهترین حالت نگه دارند.

شماره 1 – فیلترهای هوای خود را یک بار در ماه عوض کنید

در طول فصل باران، طوفان های گرد و غبار باعث ایجاد تن ها خاک و گرد و غبار در هوای کشور می شود. طوفان های گرد و غبار با ارتفاع مایل که خورشید را محو می کند منظره ای قابل مشاهده است. با این حال، همه این گرد و غبار می تواند بر تنفس سالم، به ویژه برای افراد مبتلا به آسم یا بیماری های تنفسی، تأثیر بگذارد.

زندگی سالم به این معنی است که کیفیت هوای داخل خانه برای شما و خانواده شما اهمیت فوق العاده ای دارد. در طول ماه های تابستان ، اکثر خانواده ها بیش از نود درصد از زمان خود را در داخل شهر سپری می کنند. هنگامی که عادت به تعویض فیلترهای هوای کولر گازی خود را یک بار در ماه پیدا کنید، متوجه بهبود چشمگیر کیفیت هوای داخل خانه خود خواهید شد.

شماره 2 – از ترموستات های قابل برنامه ریزی با قابلیت Wi-Fi جدید استقبال کنید

بسیاری از کاربران تمایلی به ارتقای ترموستات خود ندارند. دو اصل به ذهن متبادر می شود: اگر چیزی شکسته نشد، آن را تعمیر نکنید و انسان ذاتاً در برابر تغییر مقاوم است. ممکن است از ترموستات فعلی خود راضی باشید، اما آیا می‌دانستید که با یک ترموستات قابل برنامه‌ریزی جدید می‌تواند در هزینه‌های زیادی صرفه‌جویی کند؟ واقعیت این است که تغییر ترموستات احتمالاً مستلزم عادت کردن است.

با این حال، داشتن یک ترموستات قابل برنامه ریزی مزایا بسیاری را دارا خواهد بود. بسیاری از ترموستات های قابل برنامه ریزی جدید مجهز به فناوری هوشمندی هستند که برنامه شما را ردیابی می کند و تنظیمات دمایی شما را یاد می گیرد. در بسیاری از مدل‌ها، می‌توانید ترموستات خود را به برنامه‌ای روی تلفن خود متصل کنید که به شما امکان می‌دهد سیستم خانه خود را از هر نقطه از طریق تلفن هوشمند خود تنظیم کنید.

شماره 3 -سرویس منظم را در بهار و پاییز برنامه ریزی کنید

شکی نیست که ایران دارای آب و هوای گرم و خشک است. آب و هوای گرم و خشک برای واحد کولر گازی شما بسیار خطرناک است. سیستم کولر گازی شما در زیر نور خورشید داغ قرار می گیرد و در معرض عوامل محیطی قرار دارد و ماه ها به طور کامل هوای خنک خانه ی شما را تامین می کند. اگرچه کولرهای گازی برای دوام ساخته شده‌اند، بهترین راه برای مراقبت از آنها استفاده از یک برنامه نگهداری پیشگیرانه است.

سخن آخر 3 کار ساده که امروز باید برای کولر گازی انجام دهید!

برای داشتن یک کولر گازی که بتواند نیاز شما را برطرف سازد در اولین اقدام خرید یک جنس مرغوب و با کیفیت است. که بتواند برای سالیان طولانی برای شما کار کرده و دمایی مطلوب را در تمامی فصول سال فراهم آورد.پیشنهاد ما برای شما در مورد یک کولر گازی پرتابل برای فضای مورد نظرتان استفاده از سیستم های برند گری است.

همانگونه که می دانید کولر گازی های برند گری یکی از محبوب ترین و با کیفیت ترین کولر گازی های شناخته شده در جهان اند. اما باید این نوع محصولات را از یک فروشگاه معتبر با تضمین اصالت کالا و همراه با گارانتی دریافت نمایید.

گری ایرانیان با سابقه چند ساله در زمینه فروش کولر گازی های برند گری می تواند به شما در این راه کمک نماید. برای دریافت مشاوره رایگان و ثبت سفارش تنها کافیست با شماره های درج شده روی صفحه تماس حاصل فرمایید.

مقالات مرتبط
نظرات
جهت ارسال نظر ابتدا وارد شوید