5 سوالی که باید قبل از تعمیر کولر گازی بپرسید

شما اینجا هستید:
5 سوالی که باید قبل از تعمیر کولر گازی بپرسید

5 سوالی که باید قبل از تعمیر کولر گازی بپرسید

اگر با یک سیستم کولر گازی قدیمی، ناکارآمد یا خراب دست و پنجه نرم می‌کنید، فهمیدن اینکه چه کاری باید انجام دهید می‌تواند کار دلهره‌ آوری باشد. ممکن است سوالات و نگرانی هایی داشته باشید و بخواهید بدانید که گزینه های موجود برای شما چیست. و از خود می پرسید که ” آیا کولر گازی من به تعمیر اساسی نیاز دارد؟” و یا اینکه به دنبال مشکل اصلی آن می گردید.

ما این مجموعه مفید از سوالات را جمع آوری کرده ایم(5 سوالی که باید قبل از تعمیر کولر گازی بپرسید) تا از هر شرکت تهویه مطبوع که در نظر دارید قبل از اینکه پا به خانه شما بگذارد بپرسید. پاسخ ها می توانند در زمان و هزینه شما صرفه جویی کنند.

5 سوالی که باید قبل از تعمیر کولر گازی بپرسید:

1. آیا برای رفع این مشکل به تکنسین نیاز دارم؟

اغلب، مشکلات ساده را می توان با یک تعمیر سریع و در خانه حل کرد و نیازی به کمک یک پیمانکار و یا تکنسین ماهر ندارد. به عنوان مثال، یک کلید قطع شده را می توان به راحتی مجدداً تنظیم کرد تا برق را به یک سیستم بازگرداند. و یا اینکه فیلتر های کثیف و یا خراب را می توان به راحتی تمیز و یا تعویض کرد.

2. آیا پیشنهاد رایگان وجود دارد؟

پیمانکاران حرفه ای تهویه مطبوع، بدون توجه به تعمیر، قیمت اولیه را ارائه می دهند. پس از ارزیابی سیستم، یک پیمانکار قانونی، یک پیشنهاد شفاف و قابل توجیه برای انجام تعمیرات ارائه می دهد.

3. مشکلات احتمالی چیست؟

باز هم، مهم است که با یک پیمانکار حرفه ای کار کنید. در حالی که آنها ممکن است نتوانند در نگاه اول راه حل نهایی را به شما ارائه دهند، اما می توانند لیست کوچک شده ای از مشکلات احتمالی و آنچه مستلزم تعمیر و یا تعویض است را ارائه دهند.

4. چقدر طول می کشد؟

یک شرکت معتبر آماده تعمیر رایج ترین مشکلات تهویه مطبوع است. فقط در صورت وجود مشکل بسیار غیر معمول یا خاص، نیاز به سفارش قطعات وجود خواهد داشت. اگر قطعات مورد نیاز باشد، بسته به مشکل و قطعات ممکن است بین 3 روز تا یک هفته متغیر باشد.

5. آیا بیمه و تعهد وجود دارد؟

در مورد هر شرکت و فردی که در خانه شما کار می کند، مهم است که دقت لازم را انجام دهید. همراه با اطلاع از اینکه آیا آنها بیمه شده اند یا نه،و یا اینکه پس از تعمیر کولر گازی تضمین کارکرد و طول عمر طولانی را ارائه می دهند یا خیر.

این ها سوال هایی است که شما باید قبل از تعمیر کولر گازی آن ها از شرکت گارانتی و یا تعمیر کار مورد نظر خود بپرسید. البته ما در گری ایرانیان تمامی محصولات خود را به همراه گارانتی معتبر ارائه خواهیم داد تا همیشه بتوانید از خدمات پس از فروش برای خرید های خود به راحتی استفاده نمایید.

سخن آخر 5 سوالی که باید قبل از تعمیر کولر گازی بپرسید

برای داشتن یک کولر گازی که بتواند نیاز شما را برطرف سازد در اولین اقدام خرید یک جنس مرغوب و با کیفیت است. که بتواند برای سالیان طولانی برای شما کار کرده و دمایی مطلوب را در تمامی فصول سال فراهم آورد.پیشنهاد ما برای شما در مورد یک کولر گازی پرتابل برای فضای مورد نظرتان استفاده از سیستم های برند گری است.

همانگونه که می دانید کولر گازی های برند گری یکی از محبوب ترین و با کیفیت ترین کولر گازی های شناخته شده در جهان اند. اما باید این نوع محصولات را از یک فروشگاه معتبر با تضمین اصالت کالا و همراه با گارانتی دریافت نمایید.

گری ایرانیان با سابقه چند ساله در زمینه فروش کولر گازی های برند گری می تواند به شما در این راه کمک نماید. برای دریافت مشاوره رایگان و ثبت سفارش تنها کافیست با شماره های درج شده روی صفحه تماس حاصل فرمایید.

مقالات مرتبط
نظرات
جهت ارسال نظر ابتدا وارد شوید