5 دلیل برای انتخاب کولر گازی داکت کانالی

شما اینجا هستید:
5 دلیل برای انتخاب کولر گازی داکت کانالی

5 دلیل برای انتخاب کولر گازی داکت کانالی

یک سیستم تهویه مطبوع کانالی با فن کویل مرکزی طراحی شده است. سپس از طریق شبکه ای از کانال ها به فضاهای تعیین شده متصل می شود که به شما امکان می دهد کل خانه یا ساختمان اداری خود را خنک کنید. لوله ها کانال هایی هستند که هوای خنک شده را از فن کویل مرکزی به فضای شما منتقل می کنند و هوای گرم داخل فضا را حذف می کنند.

کولر گازی داکت کانالی برای مناطق بزرگ بهترین انتخاب است. و می تواند در ساختمان های تازه تاسیس شده و فضاهای تجاری بزرگ نصب شود. اگر به دنبال یک کولر گازی با نهایت ظرافت و کیفیت هستید، کولر گازی داکت کانالی می تواند گزینه مناسب برای شما باشد.

شرکت گری ایرانیان به عنوان یک فروشگاه پیشرو در امر فروش کولر های گازی سیستم های داکت کانالی را برای خانه هایی با متراژ بالا و اتاق های زیاد پیشنهاد می دهد. و در این مقاله برای راهنمایی شما در مورد انتخاب این نوع از کولر های گازی، 5 دلیل برای انتخاب کولر گازی داکت کانالی را بیان نموده اییم. تا شما بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

5 دلیل برای انتخاب کولر گازی داکت کانالی

  1. منطقه بندی و قابلیت کنترل
  2. نویز پایین و حالت بی صدا
  3. حالت مقرون به صرفه
  4. طراحی بی نظیر
  5. قدرت فوق العاده

منطقه بندی و کنترل

توانایی خنک کردن هر قسمت از خانه و تنظیم دمای اتاق های جداگانه یکی از مهمترین مزایای سیستم های تهویه مطبوع کانالی است. این بدان معناست که بسته به سیستم کنترل واحد و منطقه خود، می توانید دماهای متفاوتی را برای تمام فضاهای مجزا در خانه خود تنظیم کنید.

بر خلاف تهویه مطبوع پنجره ای یا دیواری که تنها در یک اتاق قابل استفاده می باشد، کولر گازی داکت کانالی گزینه هایی را برای سفارشی کردن دما در فضاهای مختلف خانه شما فراهم می آورد. و به شما امکان می دهد در اتاق هایی که خالی هستند دریچه ورودی هوا را بسته و در واقع هوا را برای اتاق مذکور خاموش کنید.

با کولر گازی داکت کانالی، همه می توانند از دمای دلخواه خود بدون تداخل با سایر بخش های منزل از هوایی مطلوب لذت ببرند. با پخش هوا در تمامی اتاق ها به شما آسایش و آرامش می دهد. همچنین با قابلیت اتصال به کویل آب گرم برای فصل زمستان می تواند یک سیستم گرمایش به صرفه با بالا ترین بهره وری را ارائه دهد.

5 دلیل برای انتخاب کولر گازی داکت کانالی

نویز پایین و فوق العاده بی صدا

سیستم تهویه مطبوع پر سر و صدا می تواند آرامش را از شما سلب کند و حتی باعث اختلال در خواب شما شود. برخلاف کولر گازی های مدل اسپلیت قدیمی که یک صدای گوش خراش و دائمی را در هنگام کار تولید می کردند، کولر گازی داکت کانالی تقریباً بی صدا هستند. در سیستم کولر های گازی داکت کانالی، کمپرسور دستگاه در خارج از ساختمان و به دور از اتاق ها قرار می گیرد و به همین سبب دور بودن کمپرسور سبب کاهش نویز و صدای گوش خراش می شود. در نتیجه شما می توانید از هوایی خنک با نهایت آرامش بهره مند شوید.

مقرون به صرفه

برای خنک سازی تمامی فضای خانه و استفاده از چندین واحد تهویه مطبوع برای اتاق ها می تواند شامل هزینه ی بالا هم در انرژی و هم در تهیه این واحد ها باشد. از همین رو با داشتن کولر گازی داکت کانالی شما تنها به یک واحد نیازمندید. و این واحد را می توانید برای تمامی اتاق ها استفاده کنید.

تنها با نصب یک کولر گازی داکت کانالی و لوله کشی به تمامی بخش ها می توان تمامی فضای ساختمان را تنها با یک دستگاه خنک کرد.شما همچنین بر تنظیم دما در هر مکان کنترل دارید و می توانید دما را در فضاهایی که خالی هستند و کسی در آنها حضور ندارد، خاموش کنید. از آنجا که یک سیستم مرکزی است، کنترل خنک کننده در مناطق انتخابی آسان است.

سیستم های داکت کانالی به شما در صرفه جویی در هزینه های جاری کمک می کند. نصب چندین کولر گازی در منازل دو طبقه هزینه بر است و برای هر واحد نیاز به فضا و نگهداری دارد. هزینه های نصب و امکان استفاده در اتاق های متعدد، کولر گازی دامت کانالی را به گزینه ای ارزان تر برای نگهداری و مدیریت تبدیل می کند.

5 دلیل برای انتخاب کولر گازی داکت کانالی

طراحی بی نظیر

حالت نصب روکار با ظاهر بر آمده در کور گازی های پنجره ای و اسپلیت دیواری برای هر کس خوشایند نیست. و از آن جایی که در دکور منزل دخیل هستند برای کاربرانی که نسبت به دکور منزل خود حساس هستند ،گزینه جالبی نیست. یکی از جذاب ترین ویژگی های کولر گازی داکت کانالی این است که به جز خروجی های سقفی تقریباً هیچ چیز قابل مشاهده نیست.

این سیستم در طراحی فضای شما هیچ گونه دخالتی ندارد و روی دیوار قرار نمی گیرد. از آنجایی که تنها نشانه های قابل مشاهده سیستم تهویه مطبوع کانالی، دریچه های غیرقابل توصیف در سقف است، برنامه ریزی طراحی داخلی برای شما آسان تر است.

تهویه مطبوع کانالی یک گزینه عالی برای کاربرانی است که به جذابیت فضای داخلی خود اهمیت می دهند. برای نصب یک کولر گازی داکت کانالی نیاز به تخریب و تغییر زیادی در خانه نیست. و همچنین برای خانه های در حال ساخت می تواند بدون دخالت در طراحی به راحتی در سقف جای گیرد.

قدرت فوق العاده

یکی دیگر از مزایای عالی نصب کولر گازی داکت کانالی این است که زمان خنک‌سازی سریع‌تری را ارائه می‌دهد. در عرض چند دقیقه پس از روشن شدن، کل خانه را خنک می کند. برای روشن کردن تهویه مطبوع لازم نیست از اتاقی به اتاق دیگر بروید. قدرت این سیستم متمرکز به شما این امکان را می دهد که فوراً دمای کل خانه را از یک نقطه مرکزی کنترل کنید. در نتیجه تنها با یک اشاره می توانید تمامی فضای منزل اعم از اتاق خواب ها و سایر بخش ها را تنها در عرض چند دقیقه به درجه حرارت مطلوب برسانید.

5 دلیل برای انتخاب کولر گازی داکت کانالی

سخن آخر

نصب کولر گازی داکت کانالی به ارزش ملک شما می افزاید و ارزش فروش مجدد را افزایش می دهد. با سیستم تهویه مطبوع کانالی، می توانید دمای هر اتاق خانه خود را کنترل کنید. انعطاف پذیری که با سیستم منطقه بندی ارائه می شود به همه اجازه می دهد تا از فضای خود بدون تداخل با دما در سایر قسمت های خانه لذت ببرند. تهویه مطبوع داکت برای ساختمان هایی با متراژ بالا مناسب است، مقرون به صرفه است و در طراحی داخلی شما تداخلی ایجاد نمی کند.

مقالات مرتبط
نظرات
جهت ارسال نظر ابتدا وارد شوید