5 نکته برای خنک نگه داشتن فضای تجاری در تابستان

شما اینجا هستید:
5 نکته برای خنک نگه داشتن فضای تجاری در تابستان

5 نکته برای خنک نگه داشتن فضای تجاری در تابستان

در حالی که تابستان از راه رسیده است، اما در بیشتر فضاهای تجاری و همچنین برای کارمندانی که در آن کار می کنند، همچنان کار ادامه دارد. بهره وری باید در طول سال ثابت بماند . حتی زمانی که دما به بالای 40 درجه می رسد. چالش این است که اطمینان حاصل شود که دمای داخل به طور مداوم خنک و راحت باقی می ماند.

اگر یک فضای تجاری دارید، می‌دانید که نه تنها حفظ دمای ثابت داخل آن در تابستان دشوار است، بلکه پرهزینه نیز هست. ما اینجا هستیم تا به تمام نیازهای کولر گازی برای مناطق تجاری شما کمک کنیم ، از جمله چند نکته برای کمک به راحت نگه داشتن فضای شما با کنترل هزینه ها.

زمانبندی نگهداری

اگر هنوز این کار را نکرده‌اید، با برنامه‌ریزی یک تماس تعمیر و نگهداری پیشگیرانه، مطمئن شوید که سیستم کولر گازی شما به خوبی کار می‌کند. ما در این جا به شما کمک می کنیم که با رعایت 5 نکته برای خنک نگه داشتن فضای تجاری در تابستان نه تنها مطمئن می شویم که واحدهای شما برای فصل گرم پیش رو آماده هستند، بلکه می توانیم به شما کمک کنیم کارایی را افزایش دهید تا در صورتحساب ماهانه برق خود صرفه جویی کنید.

فیلترهای هوا را عوض کنید

این را به یاد داشته باشید که تعویض فیلتر هوا بخشی از تعمیر و نگهداری منظم ساختمان شما است. با تعویض یا تمیز کردن فیلترها حداقل یک بار در ماه، می توانید مصرف انرژی خود را تا 15 درصد کاهش دهید و در عین حال به بهبود کیفیت هوای داخل در سراسر فضا کمک کنید.

استفاده از پرده های ضخیم

آیا پنجره هایی دارید که نور خورشید را زیاد وارد می کند؟ آنها همچنین گرما را وارد می کنند که خنک کردن فضای شما را برای سیستم کولر گازی سخت تر می کند. با پوشش های پنجره، واحدهای شما نیازی به کار سخت ندارند و عمر طولانی تری خواهند داشت و بازده بهره وری سیستم شما را افزایش می دهد.

به مشکلات احتمالی توجه ویژه داشته باشید

اگر متوجه شدید که صدای کولر گازی بلندتر می شود، ارزش دارد که سیستم خود را بررسی کنید. یک مشکل رایج ترک خوردگی یا شکستگی تسمه است، اما می تواند مشکل جدی تری باشد. برای اطمینان از عدم وجود نقص سیستم که می تواند کارکرد کولر گازی را به طور کلی متوقف کند، در رسیدگی به مشکلات احتمالی فعال باشید.

از پنکه های سقفی استفاده کنید

فن های سقفی می توانند به شما این امکان را بدهند که تنظیمات ترموستات را حدود چهار درجه افزایش دهید بدون اینکه تاثیری بر راحتی کارمندانتان داشته باشد. با استفاده از پنکه های سقفی همراه با تهویه مطبوع خود، می توانید در طول تابستان با ایجاد یک جلوه خنک کننده باد که همه را خنک تر و راحت تر نگه می دارد، در هزینه خود صرفه جویی کنید.

سخن آخر 5 نکته برای خنک نگه داشتن فضای تجاری در تابستان

برای داشتن یک کولر گازی که بتواند نیاز شما را برطرف سازد در اولین اقدام خرید یک جنس مرغوب و با کیفیت است. که بتواند برای سالیان طولانی برای شما کار کرده و دمایی مطلوب را در تمامی فصول سال فراهم آورد.پیشنهاد ما برای شما در مورد یک کولر گازی پرتابل برای فضای مورد نظرتان استفاده از سیستم های برند گری است.

همانگونه که می دانید کولر گازی های برند گری یکی از محبوب ترین و با کیفیت ترین کولر گازی های شناخته شده در جهان اند. اما باید این نوع محصولات را از یک فروشگاه معتبر با تضمین اصالت کالا و همراه با گارانتی دریافت نمایید.

گری ایرانیان با سابقه چند ساله در زمینه فروش کولر گازی های برند گری می تواند به شما در این راه کمک نماید. برای دریافت مشاوره رایگان و ثبت سفارش تنها کافیست با شماره های درج شده روی صفحه تماس حاصل فرمایید.

مقالات مرتبط
نظرات
جهت ارسال نظر ابتدا وارد شوید
kocaeli web tasarım ajansı istanbul web tasarım ajansı ankara web tasarım ajansı izmit web tasarım ajansı gebze web tasarım ajansı izmir web tasarım ajansı kıbrıs web tasarım ajansı