مزایای ارتقاء کولر گازی به مدل های پیشرفته

شما اینجا هستید:
مزایای ارتقاء کولر گازی به مدل های پیشرفته

مزایای ارتقاء کولر گازی به مدل های پیشرفته

آیا سیستم تهویه مطبوع یا کولر گازی شما بیش از 10 سال قدمت دارد؟ آیا با وجود تعمیرات مکرر کولر گازی باز هم به حد کافی به نتیجه مطلوب نمی رسید؟ برای رد شدن از این حالت منتظر نمانید تا کولر گازی شما به طور کامل خراب شود. و یا موتور آن برای همیشه بسوزد. شما می توانید برای بالا بردن میزان بهره وری دستگاه خود به طور منظم آن را تمیز و توسط یک تکنسین ماهر و حرفه ای سرویس نمایید. و اگر سیستم شما به قدری قدیمی است که ارزش سرویس کردن را ندارد. وقت آن است که یک سیستم جدید و پیشرفته را جایگزین آن نمایید.باید این را یاد آور شویم. که جایگزینی یک دستگاه کولر گازی قدیمی با یک مدل پیشرفته دارای رتبه انرژی پایین می تواند سالانه تا میزان زیادی در هزینه های شما صرفه جویی نماید. اگرچه در ابتدا شما باید هزینه ای بابت خرید آن پرداخت نمایید. اما مطمئن باشید. که با صرفه جویی در مصرف انرژی تا مقداری قابل توجه می تواند هزینه مصرفی را به شم باز گرداند.
با هدف جایگزینی سیستم تهویه مطبوع خود قبل از اینکه دستگاه شما به طور کامل و واقعاً از کار بیفتد، این اطمینان را به شما خواهد داد که زمان کافی برای بررسی قیمت و گزینه های مختلف خواهید داشت. اما از آنجایی که قیمت خرید آن بالا است، اگر تنها انگیزه شما کاهش هزینه ها می باشد، و بودجه ی کافی برای خرید کولر گازی ندارید. ابتدا باید مشکلات اساسی مانند نشتی کانال را بررسی کنید که در صورت وجود نشتی می توان با هزینه‌های نقدی کمتر، راحتی و کارایی دستگاه شما افزایش یابد.حال اگر به فکر تعویض کولر گازی خود هستید باید نکاتی را در نظر بگیرید:

قبل از خرید کولر گازی جدید موارد زیر را در نظر بگیرید

اگر میزان کارایی و بهره وری کولر گازی شما کاهش یافته و مانند قبل به درستی کار نمی کند. قبل از تعویض و جایگزینی ابتدا باید به این موارد توجه نمایید: باید ابتدا بررسی نمایید که ترموستات شما به درستی برنامه ریزی شده است.کانال های کولر گازی داکت کانالی شما بدون درز و شکاف و نشتی بوده و تمامی آن ها مهر و موم و به طور کامل عایق شده اند.

حال که تمامی موارد مربوط به دستگاه خود را بررسی کردید و متوجه شدید که کولر گازی شما نیاز به تعویض دارد با توجه به موارد زیر نسبت به خرید آن اقدام نمایید.

کولر گازی متناسب با فضا

اگر پس از مشورت با یک تکنسین متوجه شدید که باید کولر گازی خود را ارتقا دهید. ابتدا باید به آب و هوای منطقه خود توجه نمایید. برخی از کولر های گازی مخصوص مناطق معتدل و برخی دیگر مناسب مناطق گرمسیر و حاره ای می باشند. که کاربر باید با توجه به منطقه ی آب و هوایی خود یک مورد متناسب را انتخاب نماید.

مزایای ارتقاء کولر گازی به مدل های پیشرفته

برخی افراد به جای جایگزینی کامل دستگاه به تعویض برخی از قطعات دستگاه می پردازند. اما باید گفت تعویض قطعات همیشه بهترین گزینه نیست، به خصوص اگر سیستم شما چندین سال از عمر آن گذشته باشد. ممکن است قطعات قدیمی و جدید به طور موثر با هم کار نکنند. اگر همه چیز به یکباره تعویض شود، به میزان قابل توجهی در نیروی کار صرفه جویی خواهید کرد.

و باید گفت که با جایگزینی یک مدل پیشرفته با دارا بودن سیستم اینورتر باعث کاهش هزینه های مصرف انرژی ،کاهش صدا و بالا رفتن میزان بهره وری دستگاه خواهد شد.

مزایای ارتقاء کولر گازی به مدل های پیشرفته با ظرفیت متناسب

خرید یک سیستم کارآمدتر و پیشرفته ایده خوبی است، اما وسوسه نشوید که سیستمی بزرگتر از آنچه برای فضا و  متراژ خود نیاز دارید تهیه کنید. سیستمی که برای یک خانه بزرگتر طراحی شده است، برای یک فضای کوچکتر به خوبی کار نمی کند. در واقع با روشن و خاموش شدن های پی در پی و زود زود سبب کاهش طول عمر آن خواهد شد.

مزایای ارتقاء کولر گازی به مدل های پیشرفته با حالت رطوبت گیری خودکار

سیستم های پیشرفته در کنار خنک سازی فضا به کنترل رطوبت هوا نیز کمک زیادی می کنند. با تهیه یک کولر گازی نسل جدید و ظرفیت متناسب با فضای مورد نظر شما می توانید همراه با خنک سازی مطلوب ،با کنترل میزان رطوبت هوا یک جریان مطلوب از هوا را دریافت نمایید.

مزایای ارتقاء کولر گازی به مدل های پیشرفته با یک نصب ایده آل

اگر چه تهیه ی یک کولر گازی پیشرفته می تواند مزایای زیادی به دنیال داشته باشد. اما باید گفت در صورت نصب نادرست کولر گازی شما کارایی مطلوبی نخواهد داشت. نصب نادرست می تواند کارایی سیستم شما را تا 30 درصد کاهش دهد. به عبارت دیگر، در واقع می تواند پس انداز مورد انتظار شما از ارتقاء به یک مدل کارآمدتر را از بین ببرد.

سخن آخر

اگر قصد ارتقاء کولر گازی به یک مدل بالا تر را دارید. و یا نمی دانید که چه کولر گازی برای فضای شما متناسب است. شرکت گری ایرانیان به عنوان یک فروشگاه آنلاین با سابقه ی چند ساله در زمینه فروش انواع سیستم های تهویه مطبوع با کیفیت و برند. می تواند یک گزینه ی عالی برای مشاوره باشد. کارشناسان ما همه روزه آماده ی پاسخگویی به سوالات شما هستند. جهت ثبت سفارش و دریافت مشاوره رایگان تنها کافیست با شماره های درج شده تماس گیرید.

اگر نسبت به نصب کولر گازی خود نگران هستید. ناراحت نباشید. تمامی محصولات این شرکت به همراه گارانتی نصب و خدمات پس از فروش ارائه می شود. که با داشتن نمایندگی در سراسر کشور نسبت به نصب سریع دستگاه شما اقدام خواهد کرد.

مقالات مرتبط
نظرات
جهت ارسال نظر ابتدا وارد شوید