کولر گازی و کیفیت هوای خانه شما

شما اینجا هستید:
کولر گازی و کیفیت هوای خانه شما

کولر گازی و کیفیت هوای خانه شما

هوای محیط ما توسط دود ناشی از آتش سوزی های اخیر جنگل ها، کارخانجات صنعتی، دود ناشی از سوخت خودرو ها و … بسیار آلوده و ناسالم شده است. و تهران نیز جزء آلوده ترین شهرهای کشور به شمار می رود. با توجه به ازن و ذرات ریز که سطوح ناسالم آلودگی هوا را ایجاد می کنند، حفظ کیفیت هوایی که در خانه تنفس می کنید بسیار مهم است. واحد کولر گازی شما کلید تحقق این امر است.

کولر گازی و کیفیت هوای خانه شما

سیستم کولر گازی در خانه شما برای گردش هوای تازه ضروری است. واحد تهویه مطبوع هوای بیرون را به داخل خانه شما می کشد، هوا را از طریق یک فیلتر، روی کویل های سرد عبور می دهد و سپس آن را از طریق دریچه های داخلی فشار می دهد. یک واحد قدیمی ممکن است کارآمد نباشد و این به طور مستقیم بر کیفیت هوای داخل خانه شما تأثیر می گذارد. حتی تعویض معمولی فیلتر کولر گازی هم این وضعیت را حل نمی کند.

کویل اواپراتور کثیف و کانال دارای ذرات گرد و غبار باعث کاهش بیشتر کیفیت هوای شما می شود. با دمای بیش از 40 درجه در فضای باز، کولر گازی شما تقریباً به طور مداوم کار می کند. و هوایی که تنفس می کنید می تواند تحت تأثیر یک سیستم تهویه مطبوع قدیمی و ناکارآمد قرار گیرد.

کولر گازی برای افراد دارای آلرژی

برای عزیزانی که از آلرژی، مشکلات تنفسی یا سیستم ایمنی فعال و همچنین بیماری آسم رنج می برند، یک واحد کولر گازی قدیمی یا یک واحد کولر گازی که نگهداری ضعیفی دارد می تواند مستقیماً به سلامتی افراد لطمه وارد نماید. طبق گزارش آژانس حفاظت از محیط زیست (EPA)، هوای داخل ساختمان می تواند تا پنج برابر بیشتر از هوای بیرون آلوده باشد.

هوای تازه از خارج، جریان هوای مناسب و تهویه هوا برای بهبود کیفیت هوای داخل خانه شما بسیار مهم است. در نتیجه استفاده از یک کولر گازی که از کیفیت بالا برخوردار است. و سطح نگهداری از آن بالا است می تواند سلامت این قبیل افراد را تضمین نماید.

کولر گازی برای سلامت پوست

یک سیستم کولر گازی که به درستی کار می کند نه تنها هوای داخل خانه را خنک و تمیز می کند، بلکه رطوبت را نیز از بین می برد، در نتیجه برای افرادی که نسبت به زیبایی و سلامت پوست خود حساس هستند می تواند کمک کننده باشد. سطح رطوبت متناسب می تواند شادابی و سلامت پوست را تضمین نماید و از همین سو کولر گازی برای سلامت پوست با کنترل رطوبت محیط می تواند کمک کننده باشد. سطح رطوبت مطلوب برای خانه شما بین 35 تا 60 درصد است.در نتیجه استفاده از یک کولر گازی با کیفیت و با دارا بودن فیلتر های قدرتمند می تواند کمک کننده باشد.

سخن آخر کولر گازی و کیفیت هوای خانه شما

برای داشتن یک کولر گازی که بتواند نیاز شما را برطرف سازد در اولین اقدام خرید یک جنس مرغوب و با کیفیت است. که بتواند برای سالیان طولانی برای شما کار کرده و دمایی مطلوب را در تمامی فصول سال فراهم آورد.پیشنهاد ما برای شما در مورد یک کولر گازی پرتابل برای فضای مورد نظرتان استفاده از سیستم های برند گری است.

همانگونه که می دانید کولر گازی های برند گری یکی از محبوب ترین و با کیفیت ترین کولر گازی های شناخته شده در جهان اند. اما باید این نوع محصولات را از یک فروشگاه معتبر با تضمین اصالت کالا و همراه با گارانتی دریافت نمایید.

گری ایرانیان با سابقه چند ساله در زمینه فروش کولر گازی های برند گری می تواند به شما در این راه کمک نماید. برای دریافت مشاوره رایگان و ثبت سفارش تنها کافیست با شماره های درج شده روی صفحه تماس حاصل فرمایید.

مقالات مرتبط
نظرات
جهت ارسال نظر ابتدا وارد شوید