استراتژی های کولر گازی تجاری در زمان کرونا

شما اینجا هستید:
استراتژی های کولر گازی تجاری در زمان کرونا

استراتژی های کولر گازی تجاری در زمان کرونا

همانطور که کارشناسان بهداشت به کسب اطلاعات بیشتر در مورد شیوع COVID-19 ادامه می دهند، شواهد زیادی وجود دارد که نشان می دهد این ویروس می تواند از طریق هوا منتقل شود. بنابراین، این پتانسیل وجود دارد که یک سیستم تهویه مطبوع می تواند ویروس را زمانی که هوا با سرعت بالا از یک فرد آلوده به فرد دیگری، گسترش دهد.

این واقعیت چیزی است که کارفرمایان و مدیران ساختمان های تجاری را نگران کرده است، زیرا کارمندان شروع به بازگشت به محل کار می کنند. ما در این مقاله به استراتژی های کولر گازی تجاری در زمان کرونا می پردازیم. و می خواهیم راهنمایی‌هایی ارائه دهیم که می‌تواند به کاهش خطر و ترس از سرایت انواع بیماری ها کمک کند. با  ما همراه شوید.

استراتژی های کولر گازی تجاری در زمان کرونا

مدیریت گردش و جریان هوا

یکی از اهداف اصلی تهویه مطبوع تجاری در این زمان افزایش نرخ تبادل جریان هوای داخل ساختمان با هوای خارج از ساختمان است. این باعث کاهش گردش مجدد هوا می شود. ارزیابی کانال کشی و پیکربندی مجدد بالقوه آن می تواند مفید باشد. همچنین، کنترل تنظیمات برای جلوگیری از خاموش شدن سیستم در طول شب و آخر هفته نیز می تواند کمک کننده باشد.

شواهدی وجود دارد که نشان می دهد انجام اقداماتی برای اصلاح الگوهای جریان هوای داخل ساختمان نیز می تواند در کاهش انتقال بیماری ها نقش داشته باشد. این شامل اطمینان از سرعت هوای آهسته و ثابت و هدایت هوای بالقوه آلوده به خارج از اتاق و دور از کاربران و افراد حاضر در ساختمان است.

ارتقاء تجهیزات کولر گازی

همانطور که ساختمان‌های اداری ، مدرسه ها و … دوباره استفاده می‌شوند، ممکن است زمان آن رسیده باشد که تجهیزات کولر گازی را ارتقا دهید. به عنوان مثال، جایگزینی موتورهای فن با سرعت ثابت با موتورهای با سرعت متغیر می تواند جریان هوا را بهبود بخشد. همچنین، نصب یک سیستم تصفیه هوا که می تواند کیفیت هوای داخل ساختمان (IAQ) را بهبود بخشد و حتی ویروس های در حال گردش در هوا را غیرفعال کند، ممکن است منطقی باشد.

می توانید با انتخاب کولر گازی هایی با کیفیت بالا تر و داشتن فیلتر های قوی تر هوا ی موجود در فضای داخلی ساختمان را همواره تازه و رفرش کرد. و سطح بهداشت آن را ارتقا داد. تا بتوان تمامی ویروس ها ، باکتری ها و… را نابود کرد.

سخن آخر استراتژی های کولر گازی تجاری در زمان کرونا

برای داشتن یک کولر گازی که بتواند نیاز شما را برطرف سازد در اولین اقدام خرید یک جنس مرغوب و با کیفیت است. که بتواند برای سالیان طولانی برای شما کار کرده و دمایی مطلوب را در تمامی فصول سال فراهم آورد.پیشنهاد ما برای شما در مورد یک کولر گازی پرتابل برای فضای مورد نظرتان استفاده از سیستم های برند گری است.

همانگونه که می دانید کولر گازی های برند گری یکی از محبوب ترین و با کیفیت ترین کولر گازی های شناخته شده در جهان اند. اما باید این نوع محصولات را از یک فروشگاه معتبر با تضمین اصالت کالا و همراه با گارانتی دریافت نمایید.

گری ایرانیان با سابقه چند ساله در زمینه فروش کولر گازی های برند گری می تواند به شما در این راه کمک نماید. برای دریافت مشاوره رایگان و ثبت سفارش تنها کافیست با شماره های درج شده روی صفحه تماس حاصل فرمایید.

مقالات مرتبط
نظرات
جهت ارسال نظر ابتدا وارد شوید