آیا برای خانه خود به دو کولر گازی نیاز دارید؟

شما اینجا هستید:
آیا برای خانه خود به دو کولر گازی نیاز دارید؟

آیا برای خانه خود به دو کولر گازی نیاز دارید؟

از آن جایی که برخی از خانه ها دارای متراژ بالایی هستند گاها یک کولر گازی جوابگو نخواهد بود حال این سوال که “آیا برای خانه خود به دو کولر گازی نیاز دارید؟” پیش می آید.در مورد خانه های دوبلکس این قضیه بیشتر به چشم می خورد چرا که برای خنک نگه داشتن آن نیاز به یک کولر گازی قدرتمند است. اگر این سوال (آیا برای خانه خود به دو کولر گازی نیاز دارید؟) برای شما پیش آمده است ما در این پست، مزایا و معایب داشتن یک دو کولر گازی را برای خانه شما را بررسی کرده ایم.

مزایا

ذخیره انرژی

با استفاده از یک کولر گازی ، کل خانه شما باید خنک شود تا دمای ایده آل به دست آید. با دو واحد، می توانید میزان انرژی مصرف شده برای راحت نگه داشتن یک اتاق یا فضا را کنترل کنید. این بدان معناست که سیستم شما مجبور نیست برای خنک کردن کل خانه شما به سختی کار کند. به بیان دیگر، کاهش متراژ مربعی که در حال خنک شدن است، هزینه انرژی شما را کاهش می دهد.

تعادل دما

داشتن دو کولر گازی مجزا همچنین شما را قادر می سازد تا دمای مطلوب را در خانه خود متعادل کنید. اغلب، یک قسمت از خانه شما گرمتر یا خنک نگه داشتن آن نسبت به دیگری دشوارتر است. اگر خانه ای دوبلکس دارید، احتمالاً متوجه شده اید که هوای طبقه بالا به نسبت بخش های دیگر گرمتر است. و این حالت به دلیل اینکه همیشه هوای گرم چگالی کمتری دارد،اتفاق می افتد.

در نتیجه با داشتن دو واحد کولر گازی مجزا، می توانید دماهای مختلف را انتخاب کنید. برای مثال، ممکن است بخواهید در طبقه بالا دمای خنک تری نسبت به طبقه پایین داشته باشید. و در این حالت می توانید کولر گازی خود را در دمای مطلوب تنظیم نمایید تا کار خنک سازی فضای مورد نظر شما را انجام دهد.

حفاظت از پشتیبان گیری

در حالی که تعمیر و نگهداری مداوم کولر گازی می تواند تا حد زیادی به جلوگیری از خرابی سیستم کمک کند، اما هنوز هم ممکن است گاهی اوقات این حالت اتفاق بیفتد. با داشتن دو واحد کولر گازی، می توانید به یکی برای خنک نگه داشتن خانه خود در زمانی که دیگری در حال تعمیر است، اعتماد کنید. این بدان معناست که اگر در هوای گرم تابستان یکی از کولر گازی ها خراب شد ، مجبور نباشید با گرمای شدید دست و پنجه نرم کنید.

معایب

هزینه نصب و نگهداری دو دستگاه کولر گازی بیشتر است. با این حال، تفاوت هزینه اغلب آنقدر که شما فکر می کنید نیست. از آنجایی که هر واحد مساحت کمتری را خنک می کند، اندازه آن می تواند کوچکتر باشد. همچنین با تطبیق عادات گرمایش و سرمایش خود با داشتن دو واحد، هزینه های اضافی را جبران خواهید کرد.

در مورد سیستم منطقه ای تک واحدی چطور؟

اگر قصد اضافه کردن یک کولر گازی جدید را دارید، جایگزین دیگر سیستم منطقه بندی تک واحدی(کولر گازی های کانالی) است. یک سیستم منطقه بندی شده دما را در مناطق خاصی از خانه شما به طور متفاوتی کنترل می کند. این کنترل پیشرفته از طریق دمپرهای داخل کانال شما مدیریت می شود که می تواند جریان هوای خنک یا گرم را به مناطق مختلف خانه شما تغییر دهد. هزینه یک سیستم منطقه بندی تک واحدی بیشتر از یک سیستم غیر منطقه ای استاندارد است، اما می تواند هزینه انرژی شما را در دراز مدت به میزان قابل توجهی کاهش دهد.

سخن آخر آیا برای خانه خود به دو کولر گازی نیاز دارید؟

برای داشتن یک کولر گازی که بتواند نیاز شما را برطرف سازد در اولین اقدام خرید یک جنس مرغوب و با کیفیت است. که بتواند برای سالیان طولانی برای شما کار کرده و دمایی مطلوب را در تمامی فصول سال فراهم آورد.پیشنهاد ما برای شما در مورد یک کولر گازی پرتابل برای فضای مورد نظرتان استفاده از سیستم های برند گری است.

همانگونه که می دانید کولر گازی های برند گری یکی از محبوب ترین و با کیفیت ترین کولر گازی های شناخته شده در جهان اند. اما باید این نوع محصولات را از یک فروشگاه معتبر با تضمین اصالت کالا و همراه با گارانتی دریافت نمایید.

گری ایرانیان با سابقه چند ساله در زمینه فروش کولر گازی های برند گری می تواند به شما در این راه کمک نماید. برای دریافت مشاوره رایگان و ثبت سفارش تنها کافیست با شماره های درج شده روی صفحه تماس حاصل فرمایید.

مقالات مرتبط
نظرات
جهت ارسال نظر ابتدا وارد شوید