مشکلات الکتریکی مربوط به کولر گازی

شما اینجا هستید:
مشکلات الکتریکی مربوط به کولر گازی

مشکلات الکتریکی مربوط به کولر گازی

کولر گازی ها امروزه جزء لوازم ضروری برای زندگی به حساب می آیند. و این لوازم هستند که زندگی در قسمت های جنوبی کشور را در فصل تابستان ممکن ساخته است. و کشور ما ایران در کل به دلیل قرار گیری در موقعیت جغرافیایی ویژه دارای تابستان های داغ و سوزان است. و کولر های گازی توانسته اند بالا ترین بهره وری را برای کاربران در این فصل فراهم سازند. و اما عمده ترین مشکل کولر گازی مربوط به سیستم الکتریکی آن می باشد. حال ما می خواهیم در این پست به مشکلات الکتریکی مربوط به کولر گازی بپردازیم با ما همراه شوید.

مشکلات الکتریکی مربوط به کولر گازی

کولر گازی دارای مدارهای الکتریکی، سیم و قطعات و همچنین دو فن (با نیروی برق) و موتور کمپرسور است. با گذشت زمان، همه این اجزا در معرض فرسایش و اختلال طبیعی قرار می گیرند و ممکن است در نهایت خراب شوند. با این حال، گاها پیش می آید که کولر گازی ما با اختلالات الکتریکی مواجه می شود. و باعث عدم کارکرد کولر گازی می شود. توصیه ی ما این است که، لطفاً برای رفع مشکلات الکتریکی کولر گازی خود تلاش نکنید.

توصیه ای که ما به مشتریان خود می کنیم این است که کاری پیچیده تر از تنظیم مجدد فیوز انجام ندهید. مشکلات الکتریکی می تواند باعث آسیب جدی به واحد کولر گازی شما و مهمتر از آن به شما شود. لطفا ایمن باشید و در صورت مشاهده مشکل برق کولر گازی فورا با یک تکنسین حرفه ای تماس بگیرید

کلید قطع کننده کولر گازی

سیستم‌های کولر گازی، بخصوص در ماه‌های تابستان که واحد کولر گازی شما برای هفته‌ها به طور کامل کار می‌کند، مقدار قابل توجهی برق مصرف می‌کنند. دلایل زیادی وجود دارد که کلید قطع کننده شما ممکن است خاموش شود مانند خرابی شبکه برق، نوسانات برق یا مشکلات الکتریکی. اگر کولر گازی شما از کار افتاد، همیشه ابتدا کلید قطع کننده را چک کنید. اگر سوئیچ قطع کننده شما دائماً خاموش می شود، این نشان دهنده وجود مشکل است. ممکن است یک بریکر کوچک، یک سوئیچ شکن معیوب یا یک بریکر شل داشته باشید که همه آنها نیاز به تعویض دارند.

خازن چیست؟

خازن ها برای موتورهای الکتریکی کولر گازی شما ضروری هستند. خازن ها انرژی «راه اندازی» و «اجرای» موتورهای الکتریکی را تنظیم می کنند. خازن ها تقریباً در تمام موتورهای الکتریکی یافت می شوند و در اشکال و اندازه های مختلفی وجود دارند. خازن هایی که عمدتاً برای ذخیره و آزادسازی بارهای الکتریکی (مشابه باتری کوتاه مدت) استفاده می شوند، موتورهای کمپرسور، دمنده و فن را تنظیم می کنند. اگر خازن معیوب دارید، ممکن است هنگام راه‌اندازی صدای کلیک یا صدای زمزمه‌ای بلند در صورتی که موتور کار نکند، متوجه شوید. هر دو صدا به این معنی است که باید فوراً با خدمات تماس بگیرید.

سیم کشی برق و کولر گازی شما

بسته به زمانی که خانه شما ساخته شده است، سیم کشی برق ممکن است برای چندین دهه تعویض نشده باشد یا حتی بازرسی نشده باشد. سال‌ها گرمای شدید، لرزش مداوم و استفاده کلی می‌تواند عوارض زیادی داشته باشد، از جمله سیم‌هایی که توسط جوندگان جویده شده‌اند، سیم‌هایی که در اثر نوسانات برق یا قطعی ناگهانی برق آسیب دیده‌اند، و متأسفانه، سیم‌کشی معیوب که در زمان ساخت خانه به درستی نصب نشده است.مشکلات الکتریکی جدی هستند و به متخصصان آموزش دیده نیاز دارند. اینها مسائلی نیستند که خودتان انجام دهید.

سخن آخر مشکلات الکتریکی مربوط به کولر گازی

برای داشتن یک کولر گازی که بتواند نیاز شما را برطرف سازد در اولین اقدام خرید یک جنس مرغوب و با کیفیت است. که بتواند برای سالیان طولانی برای شما کار کرده و دمایی مطلوب را در تمامی فصول سال فراهم آورد.پیشنهاد ما برای شما در مورد یک کولر گازی پرتابل برای فضای مورد نظرتان استفاده از سیستم های برند گری است.

همانگونه که می دانید کولر گازی های برند گری یکی از محبوب ترین و با کیفیت ترین کولر گازی های شناخته شده در جهان اند. اما باید این نوع محصولات را از یک فروشگاه معتبر با تضمین اصالت کالا و همراه با گارانتی دریافت نمایید.

گری ایرانیان با سابقه چند ساله در زمینه فروش کولر گازی های برند گری می تواند به شما در این راه کمک نماید. برای دریافت مشاوره رایگان و ثبت سفارش تنها کافیست با شماره های درج شده روی صفحه تماس حاصل فرمایید.

مقالات مرتبط
نظرات
جهت ارسال نظر ابتدا وارد شوید