نکات صرفه جویی در مصرف انرژی برای خانه هایی با سقف بلند

شما اینجا هستید:
نکات صرفه جویی در مصرف انرژی برای خانه هایی با سقف بلند

نکات صرفه جویی در مصرف انرژی برای خانه هایی با سقف بلند

همانگونه که می دانید کم کم به فصل تابستان نزدیک می شویم. گاها با دماهای بالاتر از 30 درجه و این یعنی بالا رفتن میزان مصرف انرژی برق و صورتحساب های سرسام آور برای مصرف انرژی، کولر گازی شما برای به حداقل رساندن افزایش گرما در مقایسه با خانه‌هایی با اتاق‌هایی با ارتفاع استاندارد، باید بیشتر کار کند. با توجه به اینکه دمای بعد از ظهر اغلب در طول ماه های تابستان از 35 درجه فراتر می رود، می خواهیم ایده های صرفه جویی در مصرف انرژی را برای خانه هایی با سقف بلند به اشتراک بگذاریم.

بهره وری انرژی (نکات صرفه جویی در مصرف انرژی برای خانه هایی با سقف بلند)

کمک گرفتن از یک تکنسین برای کنترل انرژی و شناسایی موارد اتلاف انرژی اولین قدم مهم است. به این ترتیب می توانید بهترین سیستم ها و دستگاه ها با مصرف انرژی بهینه را برای افزایش راحتی و کاهش قبض انرژی ماهانه تعیین کنید.

پنکه های سقفی(نکات صرفه جویی در مصرف انرژی برای خانه هایی با سقف بلند)

استفاده از پنکه های سقفی در تابستان می تواند دمای هوا را تا چهار درجه کاهش دهد. اتاق های بزرگ با سقف بلند باید بیش از یک پنکه سقفی داشته باشند. پنکه های سقفی وقتی در گرمترین مناطق اتاق در ارتفاع مناسب نصب می شوند، معمولاً نزدیک پنجره ها، گردش هوا را بهبود می بخشند. پنکه های سقفی با پاروهای پهن تر هوای بیشتری را به حرکت در می آورند و اتاق شما را به طور موثرتری خنک می کنند.

کولر گازی با ظرفیت متناسب

ممکن است بخواهید ظرفیت BTU واحد تهویه مطبوع خود را بررسی کنید. واحدی با 1 یا 2 BTU بالاتر از حد توصیه شده، اتاق های سقف بلند را بر اساس متراژ مربع به طور موثرتری خنک می کند. واحدهای تهویه مطبوع کمتر از ظرفیت BTU توصیه شده اغلب خاموش می شوند و اتاق هایی با سقف طاق دار به اندازه کافی خنک نمی مانند.

محل کندانسور(نکات صرفه جویی در مصرف انرژی برای خانه هایی با سقف بلند)

کندانسور کولر گازی شما باید در مکان با داشتن بیشترین سایه قرار گیرد. این دستگاه زمانی که در طول روز در معرض نور مستقیم خورشید قرار نگیرد تا 10 درصد انرژی کمتری مصرف خواهد کرد. و از همین رو مکانی که در آن سایه در طول روز زیاد است می تواند مصرف انرژی را پایین آورد.

نشتی را عایق بندی کنید

بررسی کنید تا مطمئن شوید که خانه شما به خوبی آب بندی و عایق بندی شده است. اتاق های عایق بندی مناسب با سقف های بلند به حفظ هوای خنک در داخل کمک می کند. اطمینان حاصل کنید که اتاق زیر شیروانی شما حداقل 11 اینچ عایق فایبرگلاس دارد. ترک ها یا درزهایی که ممکن است از آخرین بازرسی خانه شما ایجاد شده باشد، باید با درزگیر فوم بسته شوند.

پنجره ها (نکات صرفه جویی در مصرف انرژی برای خانه هایی با سقف بلند)

پنجره ها به دلیل نشت هوا از داخل و اطراف پنجره ها می توانند باعث افزایش سرسام آور قبض انرژی شوند. هر گونه پنجره تک جداره باید با پنجره های دوجداره جایگزین شود. پنجره هایی با کمترین ضریب U، سرعتی که پنجره ها با آن جریان گرمای غیر خورشیدی را هدایت می کنند، بهترین انتخاب هستند. بررسی واحدهای پنجره برای سایر رتبه‌ بندی‌ های ستاره انرژی برای عبور نور مرئی (VT) و ضریب افزایش گرمای خورشیدی (SGHC) از دیگر عوامل رتبه‌بندی عملکرد صرفه‌جویی در مصرف انرژی هستند. پنجره های کارآمد انرژی نه تنها در قبض برق شما صرفه جویی می کنند، بلکه ارزش ملک خانه شما را نیز افزایش می دهند.

سخن آخر نکات صرفه جویی در مصرف انرژی برای خانه هایی با سقف بلند

برای داشتن یک کولر گازی که بتواند نیاز شما را برطرف سازد در اولین اقدام خرید یک جنس مرغوب و با کیفیت است. که بتواند برای سالیان طولانی برای شما کار کرده و دمایی مطلوب را در تمامی فصول سال فراهم آورد.پیشنهاد ما برای شما در مورد یک کولر گازی پرتابل برای فضای مورد نظرتان استفاده از سیستم های برند گری است.

همانگونه که می دانید کولر گازی های برند گری یکی از محبوب ترین و با کیفیت ترین کولر گازی های شناخته شده در جهان اند. اما باید این نوع محصولات را از یک فروشگاه معتبر با تضمین اصالت کالا و همراه با گارانتی دریافت نمایید.

گری ایرانیان با سابقه چند ساله در زمینه فروش کولر گازی های برند گری می تواند به شما در این راه کمک نماید. برای دریافت مشاوره رایگان و ثبت سفارش تنها کافیست با شماره های درج شده روی صفحه تماس حاصل فرمایید.

مقالات مرتبط
نظرات
جهت ارسال نظر ابتدا وارد شوید