همه چیز درباره ی کولر گازی پرتابل GREE

شما اینجا هستید:
همه چیز درباره ی کولر گازی پرتابل GREE

همه چیز درباره ی کولر گازی پرتابل GREE

کولر گازی پرتابل Gree

در این وبلاگ به بررسی کولر گازی پرتابل GREE می پردازیم و در پایان به شما می گویم که این تهویه مطبوع پرتابل GREE را بخرید یا نخرید. Gree بسیار محبوب و بزرگترین برند چینی در زمینه تهویه مطبوع است. کولر گازی های Gree یکی از بهترین کولر گازی های کم مصرف موجود در بازار  هستند. کولر گازی های این برند نسبت به سایر کولر گازی ها برق کمتری مصرف می کند

پس چرا به یک کولر گازی قابل حمل نیاز داریم؟

همه ما می دانیم کولر گازی های اسپلیت دارای 2 واحد مجزا هستند که عبارتند از یونیت داخلی و واحد خارجی.
یونیت داخلی در داخل اتاق البته بر روی دیوار و یونیت خارجی در خارج از ساختمان نصب می شود. از این رو وقتی کمپرسور و دمنده به 2 واحد مختلف تقسیم می شوند، آن را کولر گازی اسپلیت می نامیم.

اما یک نوع دیگر از کولر گازی وجود دغارد که به کولر گازی پنجره ای شناخته می شود که تمامی اعضا و سیستم های آن در یک واحد مستقل قرار دارد و باید روی یک پنجره نصب شود. اما اگر ما پنجره نداشته باشیم و همچنین دیوارها به اندازه کافی برای نصب اسپلیت محکم نباشند تا وزن دستگاه را تحمل کنند یا فرض کنیم نمی خواهیم سوراخی در دیوار خود ایجاد کنیم،و یا به دلیل این که مستاجر هستیم امکان نصب کولر گازی نداریم. راه حل چیست؟

در اینجا کولر گازی قابل حمل یا پرتابل گری به کمک شما می آید، که تقریباً شبیه یک خنک کننده سمفونی است، اما همانند سایر کولر های گازی کار می کند و به نسبت سیستم های خنک کننده دیگر کولر گازی قدرتمند تر عمل می کند. به این معنی که یک شما یک کولر گازی قدرتمند را در ابعاد کوچک دریافت می کنید.

چگونه کولر گازی پرتابل را نصب کنیم؟

کولر گازی قابل حمل یا پرتابل گری همراه با یک لوله اگزوز ارائه می شود و ما باید آن را به درستی به پشت کولر گازی قابل حمل (پرتابل ) خود با کمک چند ضمیمه متصل کنیم. یک لوله را می توان تا 3 تا 4 متر افزایش داد بستگی به این دارد که از کدام برند کولر گازی قابل حمل استفاده می کنید.

کولر گازی پرتابل GREE همچنین دارای یک پیوست و یا کیت مخصوص پنجره است که به کمک آن می توانیم لوله اگزوز و یا لوله ی خروجی هوا را به راحتی روی پنجره چفت و بست نماییم. همچنین کاربران می توانند از یک در، سوراخ روی دیوار و یا یک دودکش برای خروجی هوای کولر گازی پرتابل خود استفاده نمایند.

مشخصات کولر گازی پرتابل و قابل حمل GREE:

  • ولتاژ مصرفی – 220 ولت تا 240 ولت
  • نویز پایین
  • ظرفیت خنک کنندگی بالا
  • راحتی نصب
  • گاز مبرد – R410A
  • وزن سبک
  • جابه جایی آسان
  • فیلتر های بهداشتی و…

آیا باید یک کولر گازی پرتابل و قابل حمل بخریم؟

کولر گازی پرتابل یا قابل حمل در مقایسه با سایر کولرهای گازی مزایای فراوان زیادی دارد. که بر هیچ کاربری پوشیده نیست. از این مزایا می توان قابل حمل بودن، امکان جابه جایی آسان، نصب آسان بدون نیاز به تجهیزات خاص ، قدرت بالا در خنک سازی محیط ، دارا بودن فیلتر بهداشتی ، امکان تنظیم رطوبت هوا و … اشاره کرد. اگر چه این کولر گازی مزایای فراوانی دارد و برای افراد مستاجر، خانه های آپارتمانی ، مکان های تجاری و … بسیار مناسب است. اما باید گفت که از قیمت بسیار متناسبی نیز برخوردار است.

کاربران با هزینه ی کمتر می توانند به راحتی در تابستان از یک کولر گازی با توان و قدرت فوق العاده در خنک کنندگی بهره مند شوند. و تنها کاری که باید برای نصب کولر گازی پرتابل انجام دهید اتصال لوله خروجی هوا و انتقال آن به خارج از ساختمان از طریق پنجره ، درب و یا یک دودکش است. در نتیجه اگر امکان نصب سایر کولر گازی ها برای شما فراهم نبود کولر گازی پرتابل گری بهترین گزینه برای شما به حساب می آید.

سخن آخر همه چیز درباره ی کولر گازی پرتابل GREE

امیدواریم با مطالعه همه چیز درباره ی کولر گازی پرتابل GREE با مزایای این کولر گازی آشنا شده باشد. برند گری به عنوان یک برند معتبر در زمینه تولید کولر گازی ها و سیستم های تهویه مطبوع مختلف برای کولر گازی های سری پرتابل خود نهایت دانش و فناوری خود و مهندسان را به کار گرفته است. و آن ها را به گونه ای طراحی نموده تا به راحتی جوابگوی نیاز کاربران باشند.

و کولر گازی های پرتابل برای نیازهای شما به ویژگی‌های مختلفی مجهز شده اند که می توانند نیاز های شما و اندازه اتاق مورد نظر شما را پوشش دهند. امیدواریم این بررسی‌ها و همه چیز درباره ی کولر گازی پرتابل GREE این انتخاب را برای شما آسان‌تر کرده باشد.

گری ایرانیان با سابقه چند ساله در زمینه فروش کولر گازی های برند گری می تواند به شما در این راه کمک نماید. برای دریافت مشاوره رایگان و ثبت سفارش تنها کافیست با شماره های درج شده روی صفحه تماس حاصل فرمایید.

مقالات مرتبط
نظرات
جهت ارسال نظر ابتدا وارد شوید