چگونه سرویس منظم عمر کولر گازی شما را افزایش می دهد

شما اینجا هستید:
چگونه سرویس منظم عمر کولر گازی شما را افزایش می دهد

چگونه سرویس منظم عمر کولر گازی شما را افزایش می دهد

در کشور ما ایران به دلیل قراری گیری در مدار مدار راس السرطان، در تابستان شاهد ماه ها و روزهای داغ هستیم. با این اوصاف دستگاه های کولر گازی در طول این زمان بیش از هر وقت دیگر کار خواهند کرد. برای بسیاری از روز های تابستان، سیستم‌های کولر گازی تقریباً بدون وقفه کار می‌کنند و خدمات خنک سازی را برای کاربران فراهم می سازند. در واقع، این کولر گازی مقرون به صرفه است که زندگی و شکوفایی مردم را در بیابان های ایران با دمای بالا ممکن می‌سازد.

تعویض سیستم کولر گازی یک هزینه عمده برای کاربران است. در واقع، به غیر از اضافه کردن یا انجام یک کار بازسازی عمده، این یکی از بزرگترین هزینه هایی است که کاربران متحمل می شوند. در مناطق جنوبی و مرکزی کشور، مسئله این نیست، بلکه زمانی که باید سیستم کولر گازی خود را تعویض کنید، مطرح است. بهترین بهره را از سیستم کولر گازی ، هم از نظر عملکرد و هم از نظر طول عمر، بسیار مهم است.

راز افزایش عمر کولر گازی شما تعمیر و نگهداری تخصصی و منظم است که توسط یک ارائه دهنده خدمات کولر گازی برتر انجام می شود. ما سالانه دو معاینه خدماتی را توصیه می کنیم – یکی در بهار و دیگری در پاییز. در اینجا چند کلید خدماتی وجود دارد که باعث می شود سیستم کولر گازی شما برای سال های آینده به خوبی کار کند:

  • کولر گازی خود را تمیز نگه دارید – کویر می تواند مکانی باد خیز و دارای ذرات گرد و غبار در هوا باشد و گرد و غبار دشمن کولر گازی شما است. تمیز کردن منظم، حذف گرد و غبار و کثیفی و روغن کاری قطعات متحرک ضروری است. اگرچه ممکن است متوجه آن نشوید، گرد و غبار ناشی از باد برای سیستم کولر گازی شما مشکل ایجاد می کند.
  • فیلترهای هوا را تعویض کنید – تعویض فیلترهای هوا به طور منظم به حذف آلودگی و گرد و غبار وارد شده به سیستم کولر گازی شما کمک می کند. انجام این کار ساده شش بار در سال عمر کولر گازی شما را طولانی تر می کند و کیفیت هوای داخل خانه شما را بهبود می بخشد.
  • بررسی قطعات الکتریکی – بیش از 80 درصد از تمام تعمیرات کولر گازی مربوط به مسائل الکتریکی است. شرایط بیابانی شدید (باد، گرد و غبار، درجه حرارت بالا، قرار گرفتن در معرض اشعه ماوراء بنفش) برای موتورهای الکتریکی، قطعات و سیم کشی خطرناک است. بسیاری از واحدهای کمپرسور کولر گازی بر روی پشت بام قرار دارند، به این معنی که در ماه های تابستان، کولر گازی شما در دمای بالای 50 درجه کار می کند. مسائل برقی می تواند خطرناک باشد و به بهترین وجه توسط متخصصان با تجهیزات مناسب حل می شود.
  • مبرد را بررسی کنید – بسیار مهم است که مبرد به طور منظم کنترل شود و سیستم شما نشتی نداشته باشد. هنگامی که مقدار بیش از حد یا خیلی کم مبرد دارید، باعث می شود کولر گازی شما برای رسیدن به دمای مطلوب داخل خانه سخت تر کار کند. ابزارهای خاصی برای بررسی نشتی سیستم مورد نیاز است.

سخن آخر چگونه سرویس منظم عمر کولر گازی شما را افزایش می دهد

برای داشتن یک کولر گازی که بتواند نیاز شما را برطرف سازد در اولین اقدام خرید یک جنس مرغوب و با کیفیت است. که بتواند برای سالیان طولانی برای شما کار کرده و دمایی مطلوب را در تمامی فصول سال فراهم آورد.پیشنهاد ما برای شما در مورد یک کولر گازی پرتابل برای فضای مورد نظرتان استفاده از سیستم های برند گری است.

همانگونه که می دانید کولر گازی های برند گری یکی از محبوب ترین و با کیفیت ترین کولر گازی های شناخته شده در جهان اند. اما باید این نوع محصولات را از یک فروشگاه معتبر با تضمین اصالت کالا و همراه با گارانتی دریافت نمایید.

گری ایرانیان با سابقه چند ساله در زمینه فروش کولر گازی های برند گری می تواند به شما در این راه کمک نماید. برای دریافت مشاوره رایگان و ثبت سفارش تنها کافیست با شماره های درج شده روی صفحه تماس حاصل فرمایید.

مقالات مرتبط
نظرات
جهت ارسال نظر ابتدا وارد شوید
kocaeli web tasarım ajansı istanbul web tasarım ajansı ankara web tasarım ajansı izmit web tasarım ajansı gebze web tasarım ajansı izmir web tasarım ajansı kıbrıs web tasarım ajansı