افزایش گرما، کارآمدتر کردن کولر گازی شما

شما اینجا هستید:
افزایش گرما، کارآمدتر کردن کولر گازی شما

افزایش گرما، کارآمدتر کردن کولر گازی شما

در کشور ما ایران با شروع تابستان خصوصا در مناطق جنوبی کشور شاهد دماهای بالا تا 60 درجه سانتیگراد هستیم. و با آشپزی کردن در منزل و روشن کردن اجاق گاز به این دما افزوده می شود. و زندگی را در فضای خانه برای ما سخت می کند. از همین رو تمام تلاش خود را می کنیم تا با استفاده از یک سیستم خنک سازی محیط خود را با کارایی بالا انجام دهیم. ما در این پست افزایش گرما، کارآمدتر کردن کولر گازی شما به شما آموزش خواهیم داد تا با رعایت این اصول بتوانید از گرمای طاقت فرسای تابستان عبور کنید.

از دست دادن هوای خنک – سیستم کولر گازی شما چقدر کارآمد است؟

اکثر صاحبان خانه ها تصور می کنند 100 درصد هوای سرد تولید شده توسط کولر گازی آنها از طریق یک سیستم بسته مجاری و دریچه ها به خانه آنها راه می یابد. با این حال، کانال‌هایی که طراحی ضعیف، ناکارآمد یا نشتی دارند می‌توانند تا 40 درصد باعث از بین رفتن هوای خنکی شوند که در واقع به خانه شما منتقل می‌شود. این نوعی از دست دادن هوای خنک است که تا زمانی که قبض برق خود را نگاه نکنید هرگز نخواهید دید. 

زیرا اکثر مردم ترموستات خود را تنظیم می کنند و متوجه نمی شوند که سیستم کولر گازی ناکارآمد آنها برای خنک کردن خانه خود به دمای مطلوب باید سخت تر کار کند و بیشتر کار کند. هرچه برق بیشتری مصرف کنید، قبض برق ماهانه شما – به خصوص در ماه های تابستان – بیشتر می شود.

در اینجا چند نکته برای کاهش افزایش گرما، از بین بردن اتلاف هوای خنک و کارآمدتر کردن کولر گازی ارائه شده است:

 • کاهش افزایش گرما

  برای دانستن این کار نیازی نیست که متخصص تهویه مطبوع باشید – هر چه نور مستقیم خورشید کمتر به خانه شما برخورد کند یا از پنجره های شما بتابد، بهتر است. خانه هایی که با درختان سایه بزرگ کاشته شده در ضلع جنوبی خانه مزیت قابل توجهی در کاهش افزایش گرما دارند. همه ما منظره ای که پنجره های بزرگ و درهای شیشه ای کشویی ارائه می دهند را دوست داریم.

  پرده‌های ضخیم و بزرگ کمک می‌کنند تا گرما و اشعه ماوراء بنفش به داخل خانه راه نیابد. در تابستان، کمتر از فر استفاده کنید و غذای سبک تر بخورید. کوتاه‌تر دوش بگیرید و در صورت امکان، شب‌ها که هوا خنک‌تر است، لباس‌هایتان را بشویید. نسیمی که توسط پنکه های سقفی ایجاد می شود خنک تر به نظر می رسد.

 • جلوگیری از اتلاف هوای خنک

   اکثر صاحبان خانه از وضعیت سیستم کانال خود بی اطلاع هستند. کانال ها در بالای سقف، در بین دیوارها و در مکان های دیگر به سختی قابل مشاهده هستند. با این حال، نشتی یا آسیب مجرای ممکن است برای شما گران تمام شود. کانال ها با گرما منبسط می شوند و با هوای خنک جمع می شوند – به خصوص در اتاق زیر شیروانی.

   با گذشت زمان، انبساط و انقباض مداوم باعث نشت مفاصل مهر و موم شده می شود. حتی نشتی های کوچک (که هرگز نخواهید دید) می توانند قبض های برق شما را افزایش دهند. بنابراین بهتر است قبل از شروع فصل گرما نسبت به بازرسی این کانال ها اقدام نمایید. و در صورت وجود نشتی در ان ها نسبت به رفع آن اقدام نمایید.

 • اوایل تابستان – بهترین زمان برای معاینه کولر گازی

  با توجه به اینکه گرمای تابستان در راه است، فکر می کنیم ایده خوبی است که قبل از بروز مشکل بزرگ، یک معاینه برای کولر گازی خود برنامه ریزی کنید. و از یک تکنسین بخواهید کل سیستم کولر گازی شما را بررسی کند و اطلاعاتی در مورد اینکه چگونه می توانید سیستم تهویه مطبوع خود را کارآمدتر کنید به شما ارائه دهد.

سخن آخر چگونه کولر گازی از سال 1972 تغییر کرده است؟

برای داشتن یک کولر گازی که بتواند نیاز شما را برطرف سازد در اولین اقدام خرید یک جنس مرغوب و با کیفیت است. که بتواند برای سالیان طولانی برای شما کار کرده و دمایی مطلوب را در تمامی فصول سال فراهم آورد.پیشنهاد ما برای شما در مورد یک کولر گازی پرتابل برای فضای مورد نظرتان استفاده از سیستم های برند گری است.

همانگونه که می دانید کولر گازی های برند گری یکی از محبوب ترین و با کیفیت ترین کولر گازی های شناخته شده در جهان اند. اما باید این نوع محصولات را از یک فروشگاه معتبر با تضمین اصالت کالا و همراه با گارانتی دریافت نمایید.

گری ایرانیان با سابقه چند ساله در زمینه فروش کولر گازی های برند گری می تواند به شما در این راه کمک نماید. برای دریافت مشاوره رایگان و ثبت سفارش تنها کافیست با شماره های درج شده روی صفحه تماس حاصل فرمایید.

مقالات مرتبط
نظرات
جهت ارسال نظر ابتدا وارد شوید
kocaeli web tasarım ajansı istanbul web tasarım ajansı ankara web tasarım ajansı izmit web tasarım ajansı gebze web tasarım ajansı izmir web tasarım ajansı kıbrıs web tasarım ajansı