یونایزر در کولر گازی و یونیزاسیون هوا

شما اینجا هستید:
یونایزر در کولر گازی و یونیزاسیون هوا

یونایزر در کولر گازی و یونیزاسیون هوا

یونیزه کننده هوا واحدی است که برای تصفیه هوا با استفاده از مولکول های هوا با بار الکتریکی طراحی شده است. به طور خلاصه، یونیزه کننده ها ذرات باردار به نام یون را ساطع می کنند تا به تصفیه هوا کمک کنند. آنها به، به دام انداختن آلاینده ها و ناخالصی هایی مانند گرد و غبار، گرده، کپک، شوره حیوانات خانگی، دود، ویروس های احتمالی، سموم شیمیایی و حتی بو کمک می کنند. علاوه بر این، گزارش‌ها نشان می‌دهند که یونیزه‌ کننده‌ها ممکن است به افراد مبتلا به آسم، افراد با سیستم ایمنی ضعیف، آلرژی‌ها، حساسیت‌های شیمیایی و بیماری‌های تنفسی کمک کنند.

به طور کلی یونایزر یک دستگاه مستقل است. با این حال، با فناوری نوآورانه، یونیزه کننده ها به دستگاه های متعددی مانند رایانه، یخچال و تهویه مطبوع اضافه می شوند. در واقع یکی از ترند های برتر در تکنولوژی، تهویه مطبوع با سیستم یونایزر است. یونایزرهای تهویه مطبوع نیاز به خرید سیستم یونایزر مستقل را برطرف می کنند.  و می وانند به راحتی در طول روز و در طول استفاده از کولر گازی به صورت خودکار هوا را از هر گونه آلودگی پاک نمایند.

مقرون به صرفه (یونایزر در کولر گازی و یونیزاسیون هوا)

هر چه یک یونیزه کننده قوی تر باشد. یون های منفی بیشتری تولید می کند. انتشار یون های منفی بیشتر به معنای هوای سالم تر است. از طرف دیگر، یونیزه کننده هایی که قدرتمندتر هستند، الکتریسیته بیشتری نیز ایجاد می کنند.  همچنین باید که در کولر های گازی مجهز به یونیزاسیون کولر گازی طول عمر بالاتری خواهد داشت. و به دلیل تمیز بودن هوا و عدم ورود ذرات آلودگی به داخل کولر گازی سبب بالا بردن میزان بهره وری سیستم می شود.

علاوه بر این، وجود یک سیستم یونایزر با قابلیت یونیزاسیون در کولر گازی در مقایسه با یونایزرهای مستقل متعدد در خانه بسیار مقرون به صرفه تر است. چرا که شما با خرید یک کولر گازی در عین خنک کنندگی محیط می توانید هوای اطراف را نیز یونیزه کنید.

یونیزه کننده های کور گازی چگونه کار می کنند؟

یک واحد تهویه مطبوع به خودی خود از یک فیلتر برای تصفیه و تمیز کردن هوا از میکروارگانیسم ها، گرد و غبار و بو استفاده می کند. با این حال، نیازهای امروزی به بهداشت و راحتی بهینه، تولیدکنندگان را بر آن داشته تا یونیزه کننده های کولر گازی را تهیه و تولید کنند. چرا که وجود ذرات بسیار ریز در هوا نیز که گاهی اوقات ممکن است از این فیلتر ها عبور کند. نیز قابلیت بیمار کردن ما را دارا می باشد. پس وجود یک سیستم در کولر گازی که بتواند ذرات با کوچکترین اندازه را از بین ببرد امری ضروری است.

سیستم یونایزر در واقع یک فیلتر اضافی است که یون هایی را آزاد می کند که باعث پاکسازی، ضدعفونی و کاهش بوی بد خانه می شود. همچنین، یونیزه کننده های تهویه مطبوع گرده، گرد و غبار و سایر ذرات ناخواسته را که هوا را آلوده می کنند جمع آوری می کنند. به طور همزمان، یونیزه کننده یون های منفی تولید می کند تا محیطی سالم، غیر سمی و آرام ایجاد کند.

کولر گازی گری

گری ایرانیان مفتخر به ارائه کولر های گازی از برند گری است. و بهترین های روز دنیا را ارائه می دهد. تنوع محصولات ما بسیار زیاد بوده و علاوه بر این،ما پشتیبانی ضمانت پس از فروش را ارائه می دهیم، بنابراین هنگام خرید از مجموعه های گسترده ما خیالتان راحت باشد. علاوه بر این،گری ایرانیان با روندهای برتر فناوری مانند سیستم های تهویه مطبوع با سیستم یونایزر آشنایی کامل دارد.

ما همچنین در تلاش هستیم که فقط بهترین دستگاه ها را ارائه دهیم. که شما می توانید با کارشناسان ما در دفتر مرکزی تماس گرفته و کولر گازی متناسب با فضا و محیط خود خریداری نمایید.علاوه بر این، ما خدماتی از قبیل نصب زیبا و حرفه ای را با راه حل های مقرون به صرفه ارائه می دهیم. نصابان با تجربه ما می توانند استرس و هزینه های مربوط به برخورد با شرکت های متعدد را از بین ببرند.

یونیزه کننده های برتر

کولر گازی های نسل جدید گری به سیستم های یونیزه کننده مجهز می باشند. که می توانند در هنگام خنک کردن محیط به ضدعفونی کردن فضا نیز بپردازد. سیستم های یونایزر به کار رفته در کولر گازی های گری علاوه بر این که به عنوان یک آپشن قدرتمند در این کولر گازی ها به شمار می روند. قادر اند تا کیفیت هوای خانه یا محیط کار شما را به طرز شگفت انگیزی بهبود بخشند. سیستم های یونیزه کننده با تولید ذرات یون منفی به راحتی به ذرات آلودگی موجود در هوا چسبیده و آنها را سنگین و از هوا حذف می کنند.

در نتیجه با تمیز کردن منزل خود با یک دستمال و یا جارو کردن کف می توانید از شر این آلودگی ها خلاص شوید. و در این حالت قابلیت بیماری زایی خود را از دست می دهند. و برای کودکان و افراد مبتلا به بیماری های تنفسی می تواند گزینه ایده آلی باشد.

در نتیجه کمپانی گری برای ارائه راه حل برای کاربران از سیستم یونیزاسیون در کولر گازی های نسل جدید خود بهره گرفته است. شما می توانید با خرید یک محصول از دو سیستم مجزا بهره مند شوید. و با خنک کردن فضای خود آن را به صورت 100 در صد از انواع آلودگی پاکسازی نمایید.

مقالات مرتبط
نظرات
جهت ارسال نظر ابتدا وارد شوید