آیا R22 هنوز در دسترس است؟

شما اینجا هستید:
آیا R22 هنوز در دسترس است؟

آیا R22 هنوز در دسترس است؟

یکی از بخش های مهم که برای کولر گازی حیاتی است بحث گاز مبرد آن است. که تمامی کارکرد کولر گازی تحت تاثیر این بخش قرار گرفته است. از همین رو هر کولر گازی بنابر نیاز و کارایی از گاز مبرد مخصوص استفاده می کند. و عمده این گاز ها شامل گاز مبرد R22 ، گاز مبرد R410 ، گاز مبرد R32 و… می باشد. گاز مبرد R22 یکی از قدیمی ترین این گاز ها است.

و گاها این سوال پیش می آید که آیا R22 هنوز در دسترس است؟ ما می خواهیم در این پست به این سوال شما پاسخ بدهیم . پس با ما ما همراه شوید.

آیا R22 هنوز در دسترس است؟

بیش از یک دهه از شروع مرحله خروج تدریجی گاز مبرد R22 برای کولر گازی می گذرد. در ابتدای سال جاری، مرحله خروج کامل شد و اکنون این محصول دیگر در ایالات متحده تولید نمی شود. و اما، همه اینها برای شما چه معنایی دارد؟

اگر کولر گازی قدیمی‌تری دارید، اگر چه می شود در حال حاضر برای کولر گازی های قدیمی و مجهز به گاز R22 قطعات و حتی گاز مبرد را نیز تهیه نمود. جالب است که برخی از فروشندگان در واقع مبرد را از سیستم های قدیمی تر به منظور فروش مجدد بازیابی می کنند. اما سوال بزرگتر این است که R22 چه مدت در دسترس خواهد بود؟

در حالی که ما پاسخ دقیقی برای شما نداریم، می‌توانیم با اطمینان به شما بگوییم که به دلیل موضوع عرضه و تقاضا بسیار واضح است که نوسانی در قیمت R22 وجود دارد. و در نهایت، بهترین گزینه شما این است که دستگاه R22 قدیمی خود را با مدل جدیدتری جایگزین کنید که از مبرد جدید R410a استفاده می کند. یک کولر گازی جدید نه تنها کارآمدتر است، بلکه برای محیط زیست نیز بهتر است.

اگر می خواهید کولر گازی قدیمی خود را تعویض کنید. باید قبل از تصمیم گیری در این مورد به سوالات زیر فکر کنید:

  • چه مدت در خانه خود خواهید بود؟
  • هزینه تعمیرات مورد نیاز تهویه مطبوع چقدر است؟
  • قیمت یک واحد جدید چقدر است؟
  • اگر می خواهید خانه خود را بفروشید، آیا یک سیستم جدید می تواند ارزش آن را افزایش دهد؟
  • بودجه فعلی شما چقدر است؟

بر اساس پاسخگویی به سوالات بالا شما می توانید نسب به تعویض یا تعمیر کولر گازی قدیمی خود اقدام نمایید.البته همیشه تعویض یک کولر گازی قدیمی با یک مدل جدید تر به نسبت تعمیر آن به صرفه تر خواهد بود. و از آن جایی که در حال حاضر گاز مبرد R22 در بازار بسیار محدود است. لذا تهیه یک کولر گازی با گاز مصرفی R410 می تواند از هزینه های اضافی در آینده صرفه جویی نماید.

سخن آخر آیا R22 هنوز در دسترس است؟

برای داشتن یک کولر گازی که بتواند نیاز شما را برطرف سازد در اولین اقدام خرید یک جنس مرغوب و با کیفیت است. که بتواند برای سالیان طولانی برای شما کار کرده و دمایی مطلوب را در تمامی فصول سال فراهم آورد.پیشنهاد ما برای شما در مورد یک کولر گازی پرتابل برای فضای مورد نظرتان استفاده از سیستم های برند گری است.

همانگونه که می دانید کولر گازی های برند گری یکی از محبوب ترین و با کیفیت ترین کولر گازی های شناخته شده در جهان اند. اما باید این نوع محصولات را از یک فروشگاه معتبر با تضمین اصالت کالا و همراه با گارانتی دریافت نمایید.

گری ایرانیان با سابقه چند ساله در زمینه فروش کولر گازی های برند گری می تواند به شما در این راه کمک نماید. برای دریافت مشاوره رایگان و ثبت سفارش تنها کافیست با شماره های درج شده روی صفحه تماس حاصل فرمایید.

مقالات مرتبط
نظرات
جهت ارسال نظر ابتدا وارد شوید