4 نشانه برای تعویض کولر گازی قبل از شروع تابستان

شما اینجا هستید:
4 نشانه برای تعویض کولر گازی قبل از شروع تابستان

4 نشانه برای تعویض کولر گازی قبل از شروع تابستان

تصمیم گیری در مورد زمان تعمیر یا تعویض کولر گازی گاهی اوقات می تواند برای صاحب خانه یک تصمیم چالش برانگیز باشد. چرا که گاها به دلیل اینکه کولر گازی شما به طور قابل ملاحظه ای میزان مصرف برق آن بالا است، در برخی مواقع تعویض آن از نظر مالی معقول و به صرفه تر می شود. برای تصمیم گیری صحیح، باید چند علامت خاص را که نشان دهنده خرابی در حال وقوع کولر گازی هستند، مشاهده کنید.

بله، این یک تصمیم پرهزینه است و بهتر است قبل از اینکه دستگاه شما در یک روز داغ تابستانی خراب شود و مجبور شوید به سرعت دستگاه را تعویض کنید، گرفته شود. با توجه دقیق به عملکرد واحد کولر گازی قدیمی خود، می توانید فعالانه برای خرید یک کولر گازی جدید آماده شوید.

در اینجا چهار علامت وجود دارد که نشان می دهد واحد کولر گازی شما آماده تعویض است.

واحد شما بیش از 10 سال قدمت دارد

اگر سیستم کولر گازی شما قدیمی شده است، ممکن است زمان آن رسیده باشد که قبل از تابستان به تعویض آن با یک واحد جدید فکر کنید. عمر کولر گازی معمولاً 10 تا 15 سال است. واحدهای کولر گازی در فضای باز در معرض نوسانات شدید دما قرار دارند و قطعات مکانیکی آن ممکن است قدیمی یا منسوخ شوند. بسته به اینکه واحد شما چند وقت یکبار کار می کند، مرتباً از آن نگهداری می شود و اگر اندازه واحد برای خانه شما مناسب است، ممکن است نیاز به تعویض آن داشته باشید. در اغلب موارد، هزینه یک واحد جدید کمتر از هزینه ای است که برای تعمیرات مکرر هزینه می کنید.

کولر گازی شما زود به زود خراب می شود

آیا کولر گازی شما صداهای عجیبی تولید می کند یا به طور مرتب خراب می شود؟ ممکن است به شما بگوید زمان تعویض فرا رسیده است. به خصوص اگر گارانتی شما منقضی شده باشد، ممکن است خرید یک واحد کم صداتر و کارآمدتر انرژی مقرون به صرفه تر باشد.

قبوض آب و برق شما به شدت افزایش یافته است

قبض انرژی شما باید نسبتاً با بالاترین قبض در تابستان مطابقت داشته باشد. اگر عادات استفاده شما ثابت بماند اما صورتحساب ماهانه شما به طور مرموزی افزایش یابد، ممکن است سیگنالی باشد که زمان تعویض آن فرا رسیده است. افزایش هزینه انرژی به معنای کاهش بهره وری انرژی است.

کولر گازی شما از گاز مبرد R-22 استفاده می کند

آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده (EPA) استفاده از این مبرد خاص را به دلیل اثرات مضر آن بر ازن در تاریخ 1 ژانویه 2020 متوقف کرد. اگر کولر گازی قدیمی شما نشت مبرد داشته باشد، ممکن است تکنسین شما نتواند آن را با فریون دوباره پر کند. با تعویض دستگاه، علاوه بر اینکه در مصرف انرژی صرفه جویی می کنید و هزینه های انرژی را کاهش می دهید. می توانید از محیط زیست خود محافظت نموده و آن را برای آیندگان باقی بگذارید.

سخن آخر 4 نشانه برای تعویض کولر گازی قبل از شروع تابستان

برای داشتن یک کولر گازی که بتواند نیاز شما را برطرف سازد در اولین اقدام خرید یک جنس مرغوب و با کیفیت است. که بتواند برای سالیان طولانی برای شما کار کرده و دمایی مطلوب را در تمامی فصول سال فراهم آورد.پیشنهاد ما برای شما در مورد یک کولر گازی پرتابل برای فضای مورد نظرتان استفاده از سیستم های برند گری است.

همانگونه که می دانید کولر گازی های برند گری یکی از محبوب ترین و با کیفیت ترین کولر گازی های شناخته شده در جهان اند. اما باید این نوع محصولات را از یک فروشگاه معتبر با تضمین اصالت کالا و همراه با گارانتی دریافت نمایید.

گری ایرانیان با سابقه چند ساله در زمینه فروش کولر گازی های برند گری می تواند به شما در این راه کمک نماید. برای دریافت مشاوره رایگان و ثبت سفارش تنها کافیست با شماره های درج شده روی صفحه تماس حاصل فرمایید.

مقالات مرتبط
نظرات
جهت ارسال نظر ابتدا وارد شوید