دو واحد کولر گازی برای خانه های دوبلکس

شما اینجا هستید:
دو واحد کولر گازی برای خانه های دوبلکس

دو واحد کولر گازی برای خانه های دوبلکس

در کشور ما اغلب خانه ها دو بلکس و یا بیشتر هستند. این ها شامل اغلب جوامع های مختلف در سراتا سر جهان می شود. در حالی که این خانه ها برای خانواده های در حال رشد عالی هستند، اما حفظ دمای اتاق با یک واحد تهویه مطبوع می تواند چالش برانگیز باشد. و از آن جایی که این خانه ها نیاز به خنک سازی دارند باید در مورد اینکه چگونه می توان این خانه ها را خنک کرد ، بحث نماییم.

ما در این مقاله بهترین نوع کولر گازی و یا سیستم تهویه مطبوع را برای کسانی که برای خانه ی دوبلکس خود نیاز به راهنما دارند. گرد اوری نموده اییم. تا شما بتوانید با استفاده از این راهنمایی ها سیستم تهویه مطبوع متناسب خود را دریافت نمایید.

مزایا و معایب دو واحد کولر گازی برای خانه های دوبلکس

مسئله اصلی بالا آمدن هوای گرم است چرا که هوای گرم به دلیل چگالی کمتر به سطح بالا تر هدایت می شود. معمولاً اتاق‌های سطح دوم گرم‌تر از بقیه خانه‌ هستند که منجر به گرم یا سرد شدن یک قسمت از خانه می‌شود. هنگامی که واحدهای تهویه مطبوع برای هر طبقه نصب می شوند، می توانید دمای راحت را در هر اتاق حفظ کنید. این باعث افزایش راحتی، صرفه جویی در قبض انرژی، و خنک نگه داشتن همه اعضای خانواده می شود.

مزایا دو واحد کولر گازی برای خانه های دوبلکس

هنگامی که خانه شما یک واحد تهویه مطبوع دارد، باید هر قسمت را همزمان خنک نگه دارید. هنگامی که یک واحد کولر گازی دیگر را نصب می کنید، می توانید انتخاب کنید که فقط اتاق خواب های طبقه بالا را در زمان متناسب مثل عصر ها خنک کنید. دو واحد به شما این امکان را می دهد که واحد کولر گازی طبقه بالای خود را هنگامی که در آن جا حضور ندارید و یا بیشتر در طبقه پایین هستید خاموش کنید.

یکی دیگر از مزایای دو دستگاه تهویه مطبوع این است که اگر یکی از واحدها به دلیل طوفان های موسمی یا خرابی از کار بیفتد، می توانید در حالی که منتظر انجام تعمیرات هستید، خانه خود را به راحتی خنک نگه دارید.

معایب دو واحد کولر گازی برای خانه های دوبلکس

در مورد معایب این از دو واحد کولر گازی استفاده کنید باید گفت که دو دستگاه احتمال خرابی سیستم را دو برابر می کند و ممکن است هزینه تعمیر شما را در طول عمر واحدها افزایش دهد. خرید، نصب و نگهداری دو واحد تهویه مطبوع نیز گرانتر از یک واحد است. با این حال، گاهی اوقات تفاوت هزینه آنقدر که فکر می کنید زیاد نیست. این به این دلیل است که برای خنک کردن کل محل سکونت خود به جای یک واحد بزرگتر به دو واحد کوچکتر نیاز دارید. هزینه اضافی واحد دوم تهویه مطبوع را نیز می توان با صرفه جویی مداوم انرژی جبران کرد. البته این بستگی به پلان خانه، متراژ مربع و نحوه استفاده از کولر اضافی دارد.

راه حل دیگر: یک واحد کولر گازی و دو ترموستات به جای دو واحد کولر گازی برای خانه های دوبلکس

یک گزینه جایگزین به جای دو واحد کولر گازی برای خانه های دوبلکس نصب یک واحد کولر گازی ناحیه بندی شده با دو ترموستات است. یک سیستم پهنه بندی شده از دمپرهایی در داخل کانال استفاده می کند که باز و بسته می شوند تا دما و جریان هوا را در هر منطقه کنترل کنند. هزینه این نوع سیستم بیشتر از یک سیستم بدون منطقه معمولی است، اما صرفه جویی در انرژی می تواند در طول عمر دستگاه شما قابل توجه باشد.

در نتیجه شما می توانید از یک کولر گازی داکت کانالی استفاده کنید. و با تعبیه ترموستات در منطقه های مختلف نسبت به خنک سازی متناسب آن اقدام نمایید.

سخن آخر دو واحد کولر گازی برای خانه های دوبلکس

برای داشتن یک کولر گازی که بتواند نیاز شما را برطرف سازد در اولین اقدام خرید یک جنس مرغوب و با کیفیت است. که بتواند برای سالیان طولانی برای شما کار کرده و دمایی مطلوب را در تمامی فصول سال فراهم آورد.پیشنهاد ما برای شما در مورد یک کولر گازی پرتابل برای فضای مورد نظرتان استفاده از سیستم های برند گری است.

همانگونه که می دانید کولر گازی های برند گری یکی از محبوب ترین و با کیفیت ترین کولر گازی های شناخته شده در جهان اند. اما باید این نوع محصولات را از یک فروشگاه معتبر با تضمین اصالت کالا و همراه با گارانتی دریافت نمایید.

گری ایرانیان با سابقه چند ساله در زمینه فروش کولر گازی های برند گری می تواند به شما در این راه کمک نماید. برای دریافت مشاوره رایگان و ثبت سفارش تنها کافیست با شماره های درج شده روی صفحه تماس حاصل فرمایید.

مقالات مرتبط
نظرات
جهت ارسال نظر ابتدا وارد شوید