چرا کولر گازی به تنظیم بهاره نیاز دارد؟

شما اینجا هستید:
چرا کولر گازی به تنظیم بهاره نیاز دارد؟

چرا کولر گازی به تنظیم بهاره نیاز دارد؟

فصل بهار به عنوان فصلی که دمای هوا در آن در یک درجه حرارت مطلوب قرار دارد. و به نحوی شروع کننده فصل تابستان است. بهترین زمان برای سرویس کولر گازی برای شروع فصل تابستان است. کولر های گازی به صورت مطلوب 10 سال عمر می کنند. اما می توان با سرویس و نگهداری دستگاه به صورت برنامه ریزی شده کارایی و حتی طول عمر آن را افزایش داد.

کار کردن مطلوب کولر گازی شما در بهترین حالت به این معنی است که لازم نیست نگران مشکلات و خطاهای آن در طول کار باشید. سرویس کردن  در اوایل بهار و پاییز بهترین اقدام برای اطمینان از عمر طولانی کولر گازی شما است. بیایید ببینیم که یک سرویس فنی شامل چه مواردی می شود و برخی از مزایای سرویس دهی ماهرانه برای کولر گازی را در پایین شرح خواهیم داد. با ما همراه شوید.

تنظیم بهاره شامل چه مواردی است؟

یک تکنسین معتبر کولر گازی، سیستم شما را از بالا به پایین بازرسی می کند. بررسی اجزای کلیدی، مانند کانال، ترموستات و فیلتر هوا. دسته سیم‌ها، خازن‌ها، فن، موتور، کویل‌های کندانسور، اتصالات الکتریکی و سایر بخش‌های حیاتی سیستم مورد بررسی قرار می‌گیرند تا اطمینان حاصل شود که کلیه اجزا دستگاه سالم و بدون عیب بوده و کولر گازی شما به خوبی کار می کند.

جلوگیری از مشکلات به وجود آمده برای کولر گازی

یک سیستم تهویه مطبوع از تعداد زیادی قطعات کوچک و به هم پیوسته تشکیل شده است و تا زمانی که سیستم به طور ناگهانی از کار بیفتد، ممکن است ما متوجه خرابی آن قطعه نشویم و این خود سبب از کار افتادن کلی دستگاه شود. مشکلات عملکردی تشخیص داده نشده را می توان زودتر با یک سرویس بهاره تشخیص داد. متخصصان تهویه مطبوع محلی شما ابزار و آموزش لازم را برای شناسایی و رفع هرگونه مشکل مکانیکی یا الکتریکی دارند.

هزینه های انرژی کمتر

بررسی کویل‌های کندانسور و سطوح تبرید راه‌های آسانی برای کارآمد نگه داشتن سیستم شما و پایین نگه داشتن صورت‌ حساب‌های انرژی است. گرد و غبار و ذرات آلاینده روی کویل های کندانسور به مرور زمان باعث می شود که  سطح تبادل کویل های دستگاه مسدود شود و بدین صورت کولر گازی قابلیت خنک سازی خود را از دست دهد. همچنین سطح پایین مایع خنک کننده یا گاز مبرد در سیستم باعث سایش قطعات می شود و کمپرسور کولر گازی در نهایت از کار می افتد.

هوای پاک تر

اوایل بهار زمان بسیار خوبی از سال برای باز کردن پنجره‌ها و درها برای ورود هوای تازه است. نکته منفی این است که آلاینده ها و آلرژن های نامطلوب وارد دریچه های کولر گازی شما شده و در اطراف خانه گردش می کنند. تکنسین متخصص شما می‌تواند ترموستات را کالیبره کند و بسیاری از قسمت‌های متحرک سیستم‌های کولر گازی را بررسی کند تا مطمئن شود که سیستم با شرایط تغییر کیفیت هوا سازگار است.

تعویض فیلتر هوای کثیف به سیستم خانه شما این امکان را می دهد که ذرات کوچکتر گرد و غبار، شوره حیوانات خانگی، کپک، ویروس ها و سایر آلاینده ها را به دام بیاندازد و در نتیجه می تواند هوایی عاری از هر گونه آلودگی برای تضمین سلامت اعضای خانواده و حتی جریان مطلوب تر دمایی با جریان متناوب از هوای خنک را برای شما به ارمغان آورد.

سخن آخر چرا کولر گازی به تنظیم بهاره نیاز دارد؟

برای داشتن یک کولر گازی که بتواند نیاز شما را برطرف سازد در اولین اقدام خرید یک جنس مرغوب و با کیفیت است. که بتواند برای سالیان طولانی برای شما کار کرده و دمایی مطلوب را در تمامی فصول سال فراهم آورد.پیشنهاد ما برای شما در مورد یک کولر گازی پرتابل برای فضای مورد نظرتان استفاده از سیستم های برند گری است.

همانگونه که می دانید کولر گازی های برند گری یکی از محبوب ترین و با کیفیت ترین کولر گازی های شناخته شده در جهان اند. اما باید این نوع محصولات را از یک فروشگاه معتبر با تضمین اصالت کالا و همراه با گارانتی دریافت نمایید.

گری ایرانیان با سابقه چند ساله در زمینه فروش کولر گازی های برند گری می تواند به شما در این راه کمک نماید. برای دریافت مشاوره رایگان و ثبت سفارش تنها کافیست با شماره های درج شده روی صفحه تماس حاصل فرمایید

مقالات مرتبط
نظرات
جهت ارسال نظر ابتدا وارد شوید