چرا زمستان فصل مناسبی برای نصب کولر گازی جدید است؟

شما اینجا هستید:
چرا زمستان فصل مناسبی برای نصب کولر گازی جدید است؟

چرا زمستان فصل مناسبی برای نصب کولر گازی جدید است؟

اگر چه در فصل زمستان به دلیل هوای سرد و استفاده از سیستم های گرمایشی در بین کاربران استفاده از کولر گازی تقریبا به صفر می رسد. و احتمالا در این حالت شما به وضعیت کولر گازی خود فکر نمی کنید. زیرا حداقل تا چند ماه  آینده به آن نیازی نخواهید داشت. اما، اگر سیستم کولر گازی شما قدیمی شده است و در فصل گذشته با آن مشکل داشتید، ممکن است بخواهید قبل از آمدن بهار جایگزینی برای آن در نظر بگیرید.

چرا زمستان فصل مناسبی برای نصب کولر گازی جدید است؟

قبل از شروع فصل داغ تابستان بهتر است که وضعیت کامل کولر گازی خود را بررسی کنید چرا که برای هیچکس خوشایند نیست که در یک روز داغ تابستانی با کولر گازی اش به مشکل برسد. ما برای تمام نیازهای کولر گازی شما، از جمله تاسیسات، در تمام طول سال اینجا هستیم. بنابراین، زمانی که هوای بیرون خنک است، برنامه ریزی برای نصب کولر گازی جدید در صورت خرابی کولر گازی قدیمیتان کاملا منطقی است. زمانی که سیستم کولر گازی شما در گرمای سوزان تابستان به طور ناگهانی از کار بیافتد، وضعیتی بسیار ناخوشایند و ناراحت کننده خواهد بود.

با در نظر گرفتن یک رویکرد برنامه ریزی شده برای سیستم کولر گازی شما، ما مفتخریم با راهنمایی متناسب و دقت به نیاز  های شما در این راه کمک کننده باشیم، به تمام سوالات شما پاسخ دهیم و واحد جدید شما را در زمانی که متناسب با برنامه شما باشد نصب کنیم.

مزیت نصب کولر گازی جدید

کولر گازی نو یک سرمایه گذاری طولانی مدت به جای تعمیر کولر گازی قدیمی است. بنابراین، بهتر است این تصمیم را زمانی بگیرید که هوا هنوز خنک است. و شما نیاز سریعی به نصب کولر گازی ندارید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید، برای ارزیابی رتبه‌ بندی‌ های SEER، اطلاعات در مورد گزینه‌های عایق کاری، دریافت ممیزی انرژی، و اطلاع از تخفیف‌ها ، همه این موارد می‌توانند به میزان زیادی بر مبلغی که از قبل پرداخت می‌کنید، و همچنین بر آنچه که بعداً از نظر قبوض برق پرداخت خواهید کرد، تأثیر بگذارد.

گاز مبرد

ملاحظات دیگر ممنوعیت تازه تصویب شده R22 (Freon) است. اگر دستگاه شما بیش از 10 سال از عمر آن می گذرد، ممکن است همچنان با این مبرد که اکنون ممنوع شده است کار کند. این بدان معناست که در صورت نیاز به تعویض و شارژ مبرد، هزینه تعمیرات بالاتری خواهید داشت.

چرا زمستان فصل مناسبی برای نصب کولر گازی جدید است؟

فصل زمستان تنها فصلی است که اگر کولر گازی شما تنها برای خنک سازی است. می تواند عملا در این فصل بدون استفاده باشد. و این یک مزیت است و زمان مناسبی برای تعویض، تعمیر ،جایگزینی و… برای کولر گازی شما باشد. شما می توانید در این زمان به طور کامل در مورد کولر گازی خود مطمئن شوید. و اگر کولر گازی شما خراب شده است. و یا طول عمر خود را کرده نسبت به تعویض آن اقدام نمایید.

و از آن جایی که شما زمان زیادی برای تصمیم گیری در مورد خرید کولر گازی دارید. می توانید به راحتی تحقیق خود را در مورد بهترین کولر گازی انجام دهید. و بنابراین یک کولر گازی مطابق و متناسب با نیاز خود خریداری نمایید.

سخن آخر چرا زمستان فصل مناسبی برای نصب کولر گازی جدید است؟

برای داشتن یک کولر گازی که بتواند نیاز شما را برطرف سازد در اولین اقدام خرید یک جنس مرغوب و با کیفیت است. که بتواند برای سالیان طولانی برای شما کار کرده و دمایی مطلوب را در تمامی فصول سال فراهم آورد.پیشنهاد ما برای شما در مورد یک کولر گازی پرتابل برای فضای مورد نظرتان استفاده از سیستم های برند گری است.

همانگونه که می دانید کولر گازی های برند گری یکی از محبوب ترین و با کیفیت ترین کولر گازی های شناخته شده در جهان اند. اما باید این نوع محصولات را از یک فروشگاه معتبر با تضمین اصالت کالا و همراه با گارانتی دریافت نمایید.

گری ایرانیان با سابقه چند ساله در زمینه فروش کولر گازی های برند گری می تواند به شما در این راه کمک نماید. برای دریافت مشاوره رایگان و ثبت سفارش تنها کافیست با شماره های درج شده روی صفحه تماس حاصل فرمایید.

مقالات مرتبط
نظرات
جهت ارسال نظر ابتدا وارد شوید