سلامتی زمستانی برای کولر گازی شما

شما اینجا هستید:
سلامتی زمستانی برای کولر گازی شما

سلامتی زمستانی برای کولر گازی شما

هنگام شروع زمستان معمولا به دلیل کاهش دما کولر گازی برای چند ماه بدون استفاده می ماند. بسیاری از کاربران می گویند که بعد از اینکه کولر گازی خود را خاموش نموده اند تا استفاده مجدد آن را بررسی نکرده اند. و تنها آن را خاموش کرده و به حال خود گذاشته اند.

یک چیز مسلم است، زمانی که کولر گازی خود را برای فصل زمستان خاموش کنید، ماه ها بیکار خواهد ماند. بیایید با آن روبرو شویم، حتی ماشین چمن زنی شما بعد از شش ماه نشستن در گاراژ نیاز به سرویس دارد. در اینجا یک چک لیست مفید از کارهایی است که باید انجام دهید تا کولر گازی خود را برای فصل زمستان پیش رو آماده کنید.

  • یک بازرسی بصری انجام دهید – اگر احتمالاً می توانید زمان را مدیریت کنید، چند دقیقه را برای بازرسی بصری کولر گازی خود اختصاص دهید. آیا شما را شگفت زده می کند که بدانید بسیاری از مردم به ندرت حتی به واحد خود نگاه می کنند زیرا به سادگی در سمت دور خانه یا بالای پشت بام قرار دارد. اگر واحد شما روی زمین قرار دارد، بررسی کنید که آیا علف های هرز در اطراف کولر گازی بیش از حد رشد نکرده باشند یا نشانه ای از آلودگی حیوانات وجود دارد. ببینید آیا در فصل باران های موسمی به واحد کولر گازی شما آسیبی وارد شده است یا خیر. گاهی اوقات، شاخه ها یا برگ ها ممکن است به داخل یا زیر دستگاه شما نفوذ کنند و جریان هوا را مختل کنند یا باعث انسداد شوند.
  • فیلترهای هوای خود را تعویض کنید – فیلترهای هوا نگهبان شماره یک هستند که از شما و خانواده تان در برابر خاک، گرد و غبار و آلودگی های معلق در هوا محافظت می کنند. فیلترهای هوا باید حداقل هر سه ماه یکبار تعویض شوند. با این حال، اگر حیوان خانگی دارید یا از مشکلات تنفسی رنج می برید، ممکن است نیاز باشد فیلترهای خود را بیشتر تغییر دهید. این یک تصور غلط رایج است که از آنجایی که کولر گازی خاموش شده است، نیازی به تعویض فیلتر هوا ندارید. اگر عادت کنید که فیلتر هوای خود را حداقل 6 بار در سال تعویض کنید، راحت تر نفس خواهید کشید.
  • ترموستات خود را بررسی کنید – از آنجایی که برای بررسی سیستم کولر گازی خود وقت صرف می کنید، ممکن است ایده خوبی باشد که ترموستات خود را بررسی کرده و به یک ترموستات قابل برنامه ریزی هوشمند جدید با قابلیت Wi-Fi ارتقا دهید که در زمان و هزینه شما صرفه جویی می کند. تجربه ما این بوده است که اکثر کاربران به ندرت به سیستم کولر گازی یا ترموستات خود فکر می کنند تا زمانی که آنها خراب شوند. با این حال، ترموستات های هوشمند جدید دقیقاً همین هستند. آنها به یاد دارند که درجه حرارت را در شب و یا زمانی که در محل نیستید تنظیم کنند، بنابراین لازم نیست به آن فکر کنید. بسیاری از کاربران صرفه جویی قابل توجهی را از ترموستات هوشمند خود مشاهده می کنند.

سخن آخر سلامتی زمستانی برای کولر گازی شما

برای داشتن یک کولر گازی که بتواند نیاز شما را برطرف سازد در اولین اقدام خرید یک جنس مرغوب و با کیفیت است. که بتواند برای سالیان طولانی برای شما کار کرده و دمایی مطلوب را در تمامی فصول سال فراهم آورد.پیشنهاد ما برای شما در مورد یک کولر گازی پرتابل برای فضای مورد نظرتان استفاده از سیستم های برند گری است.

همانگونه که می دانید کولر گازی های برند گری یکی از محبوب ترین و با کیفیت ترین کولر گازی های شناخته شده در جهان اند. اما باید این نوع محصولات را از یک فروشگاه معتبر با تضمین اصالت کالا و همراه با گارانتی دریافت نمایید.

گری ایرانیان با سابقه چند ساله در زمینه فروش کولر گازی های برند گری می تواند به شما در این راه کمک نماید. برای دریافت مشاوره رایگان و ثبت سفارش تنها کافیست با شماره های درج شده روی صفحه تماس حاصل فرمایید.

مقالات مرتبط
نظرات
جهت ارسال نظر ابتدا وارد شوید