چرا سرویس دو بار در سال کولر گازی مهم است؟

شما اینجا هستید:
چرا سرویس دو بار در سال کولر گازی مهم است؟

چرا سرویس دو بار در سال کولر گازی مهم است؟

اگر چه ممکن است برخی افراد معتقد باشند که کولر گازی نیازی به سرویس سالانه ندارد. چرا که کولر گازی آن ها بدون مشکل کار کی کند. و نگهداری سالانه نیز برای آن لازم نیست. و گاهی افراد وقت و حوصله ی آن را ندارند. اما باید گفت که این کار سبب صرفه جویی در زمان ، هزینه ها ، و دردسر های آینده خواهد شد. و با نگهداری و سرویس به موقع شما می توانید از مشکلات بیشتر برای کولر گازی در آینده جلوگیری نمایید.

تعمیر و نگهداری روتین و دوره ای بهترین راه برای اطمینان از اینکه سیستم کولر گازی شما تا مدت زمانی طولانی دوام می آورد و در عین حال کارایی و قدرت اولیه خود را حفظ می نماید. حال در مورد این سوال که “چرا سرویس دو بار در سال کولر گازی مهم است؟” باید گفت با انجام این عمل شما متوجه خواهید شد که کولر گازی شما یک سرویس جزئی لازم خواهد داشت. و در طول کارکرد کمتر دچار خرابی خواهد شد. و در عین حال شما می توانید در طول سال از هوای مطلوب کولر گازی خود نهایت استفاده را ببرید.

حال با ما ما همراه شوید تا بدانید که در طول سرویس شما باید چه سیستم هایی را بررسی نمایید. و در طول بازدید تعمیر و نگهداری دقیقاً چه اتفاقی می افتد؟

تعمیر و نگهداری فنی

این سرویس اولیه برای اطمینان از این است که بدانید سیستم خنک کننده شما در شرایط بهینه قرار دارد و شما بتوانید با خیالی راحت از سیستم خود برای چندین ماه استفاده کنید. البته، شما می توانید در هر زمانی از سال، سیستم خنک کننده خود را بررسی کنید. در این بازدید، تکنسین:

  • سیم پیچ را بررسی و تمیز می کند
  • کوره یا دمنده هواگیر را بررسی می کند تا از تمیز بودن و کارکرد آن مطمئن شود
  • سطح مبرد را بررسی کرده و در صورت لزوم دوباره پر کنید

اگر سطح مبرد پایین باشد، تکنسین نشت را نیز بررسی می کند. اگر وجود داشته باشد تعمیر می شود. باید این نکته را در نظر داشته باشید که تنها پر کردن مبرد و رفع نکردن منبع نشتی یک راه حل طولانی مدت نیست. مبرد به ناچار تمام می شود و به زودی به تعمیر اضطراری نیاز خواهید داشت.

تعمیر و نگهداری پاییزه

در حالی که برخی از وظایف تعمیر و نگهداری در هر دو فصل انجام می شود، خدمات خاصی وجود دارد که منحصر به فصل پاییز هستند. این شامل روشن کردن بخاری و تأیید چرخه یخ زدایی پمپ حرارتی است. اگر یک کوره گاز دارید، تکنسین از عملکرد صحیح مکانیسم های ایمنی اطمینان حاصل می کند.

خدماتی که در هر دو فصل انجام می شود عبارتند از:

  • تغییر فیلترها
  • تمیز کردن و حذف زباله از کل سیستم
  • تخلیه میعانات را بررسی کنید تا مطمئن شوید که گرفتگی ندارد
  • بررسی و مقایسه تنظیمات ترموستات
  • بررسی اتصالات الکتریکی
  • اضافه کردن روان کننده ها در صورت نیاز

سخن آخر چرا سرویس دو بار در سال کولر گازی مهم است؟

برای داشتن یک کولر گازی که بتواند نیاز شما را برطرف سازد در اولین اقدام خرید یک جنس مرغوب و با کیفیت است. که بتواند برای سالیان طولانی برای شما کار کرده و دمایی مطلوب را در تمامی فصول سال فراهم آورد.پیشنهاد ما برای شما در مورد یک کولر گازی پرتابل برای فضای مورد نظرتان استفاده از سیستم های برند گری است.

همانگونه که می دانید کولر گازی های برند گری یکی از محبوب ترین و با کیفیت ترین کولر گازی های شناخته شده در جهان اند. اما باید این نوع محصولات را از یک فروشگاه معتبر با تضمین اصالت کالا و همراه با گارانتی دریافت نمایید.

گری ایرانیان با سابقه چند ساله در زمینه فروش کولر گازی های برند گری می تواند به شما در این راه کمک نماید. برای دریافت مشاوره رایگان و ثبت سفارش تنها کافیست با شماره های درج شده روی صفحه تماس حاصل فرمایید.

مقالات مرتبط
نظرات
جهت ارسال نظر ابتدا وارد شوید